Airdrop dla kryptowaluty – czym są i jak je dostać?

Istnieje kilka sposobów zarabiania pieniędzy na kryptowalutach, ale nie wszystkie są bezpieczne i legalne. Jednak jednym prawdziwym sposobem zarabiania za pomocą kryptowalut jest AIRDROPS – czytaj dalej i zarabiaj z Freemo – tutaj wyjaśnimy Ci jak to wszystko działa.

Airdrop dla kryptowaluty to procedura dystrybucji nowych tokenów / monet poprzez przyznanie ich w określonej proporcji istniejącym posiadaczom określonej walut, takiej jak Bitcoin lub Ethereum itp. Mówiąc prościej, jeśli posiadasz jeden typ monety, automatycznie możesz ubiegać się o inne monety / tokeny tylko dlatego, że trzymałeś monety / tokeny macierzyste, na których odbywa się airdrop krypto. Właśnie dlatego ta metoda dystrybucji monet / żetonów nazywa się airdropami.

Czasami istnieją różne powody i motywy takich airdropów, takie jak marketing, decentralizacja i dystrybucja itp. Są też inne powody, o których powiemy w dalszej części artykułu.

Dlaczego występują darmowe kryptowaluty?

Istnieje kilka motywacji do przeprowadzenia airdropów kryptowalut, od stworzenia szumu i szumu po faktyczną dystrybucję całej podaży monet / tokenów. Niektóre z powodów przeprowadzania airdropów kryptograficznych są następujące.

Równomierny rozkład całkowitej podaży tokenu. Jednym z właściwych powodów zrzutów jest równomierne rozłożenie całkowitej podaży żetonów / monet, tak aby mniejsza była centralizacja.
Nagradzanie wiernych wczesnych inwestorów jest kolejnym powodem. Wiele kryptowalut chce nagradzać swoich wczesnych zwolenników i inwestorów, którzy najpierw kupili swoje ICO lub tokeny. Czy jest lepszy sposób na nagrodzenie ich niż zaoferowanie im nowych żetonów – za darmo?

To motywuje również wczesnych inwestorów do trzymania swoich żetonów macierzystych przez dłuższy czas i ogólnie uważa się, że jest to dobry sposób na nagradzanie.

Świadomość nowego krypto – ma również miejsce wiele razy, tylko w celu szerzenia świadomości, wtedy airdropy są przeprowadzane dla HODLerów popularnych kryptowalut, takich jak Ethereum, Walton itp.

Marketing i szum – to kolejny powód. Jest to obecnie najczęstszy trend. Airdropping monety / tokeny w celu marketingu i zbierania leadów w celu dalszej ekspansji okazji biznesowych. Znajdziesz również projekty z innymi, mającymi z tym związek programami.

Innym popularnym sposobem jest rozwidlenie popularnych kryptowalut, takich jak Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Monero i utworzenie nowej monety, która zostanie przekazana istniejącym posiadaczom tych monet macierzystych.

Teraz pytanie za milion dolarów – jak się dowiedzieć o takich airdropach? Dobre pytanie, biorąc pod uwagę, że jest to jeden z najprostszych sposobów zarabiania pieniędzy. ak być na bieżąco na temat takich krypto airdropmi?

Istnieje kilka sposobów aktualizacji, z których jednym z najskuteczniejszych jest dołączenie do aktywnej społeczności kryptograficznej działającej w tym obszarze. Freemo jest jedną z takich krypto-społeczności. Strona pomaga członkom swojej społeczności w pełnym wykorzystaniu takich możliwości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *