all-trans.pl – firma transportowa godna polecenia

1

Każda osoba, która już zdecydowała się lub dopiero zamierza skorzystać z usług transportowych, doskonale zdaje sobie sprawę, jak ważny jest wybór właściwej firmy. Od tego zależy przede wszystkim to, czy zlecenie zostanie wykonane w terminie, w jakim czasie można spodziewać się wykonania transportu, a także czy przedmioty będą przewiezione bezpiecznie i w nienaruszonym stanie. Przy podjęciu decyzji warto zajrzeć na stronę internetową All-Trans.pl, aby przekonać się, jak powinno wyglądać właściwe przeprowadzanie tego typu usług.

Historia i specyfika firmy

Przedsiębiorstwo All-Trans, którego siedziba znajduje się w lubuskim Szczańcu, powstało 13 lat temu. Przez ten czas świadczyło liczne usługi transportowe, których profesjonalność i wysoką jakość potwierdzają pozytywne opinie wielu stałych klientów.

Najmocniejszymi stronami firmy są: szeroki zakres prowadzonej działalności, atrakcyjne ceny, ścisłe przestrzeganie ustalonych terminów oraz pełne dostosowywanie oferty do zaleceń klientów i udzielanie im pełnego wsparcia. Ponadto profesjonalni i wykwalifikowani kierowcy zawsze dbają o bezpieczny transport. Dzięki temu All-Trans od lat utrzymuje mocną pozycję na rynku.

Usługi transportowe

Dzięki nowoczesnym i bardzo pojemnym busom, istnieje możliwość załadunku i przewozu nawet najcięższych, zajmujących sporo miejsca przedmiotów. W znaczny sposób usprawnia to realizowanie przeprowadzek powierzchni mieszkalnych i obiektów biurowych. Dodatkowo firma oferuje dostarczanie paczek. Większość klientów otrzymuje przesyłki już w ciągu 24 godzin od ich nadania. Sprawne działanie oraz konkurencyjne ceny spowodowały, iż All-Trans może śmiało rywalizować z profesjonalnymi firmami pocztowymi.

All-Trans prężnie funkcjonuje nie tylko na terenie Polski, ale również całej Europy.

Najpopularniejszymi kierunkami są zdecydowanie Wielka Brytania i Irlandia, ze względu na dużą liczbę naszych rodaków, którzy podejmują tam stałą pracę i po pewnym czasie przenoszą się na stałe. Wybierając usługi lubuskiej firmy, nie muszą martwić się o czasowość i bezpieczeństwo przewożonych rzeczy lub przesyłek z naszego kraju. Pracę ułatwia tutaj system nawigacji satelitarnej.

Bardzo dogodną funkcjonalnością jest opcja szybkiej wyceny online. Wchodząc na stronę internetową All-Trans.pl, w ciągu kilku chwil dowiemy się, ile wyniesie nas dana usługa transportowa. Wystarczy podać swoje dane osobowe, miejsce załadunku i rozładunku, wagę wszystkich przedmiotów oraz czas realizacji. Na tej podstawie pracownicy dokonują szacunkowych obliczeń i kontaktują się z zainteresowanymi drogą telefoniczną lub mailową.

Profesjonalizm świadczonej działalności potwierdza certyfikat kompetencji zawodowych, licencja spedycyjna, aktualne ubezpieczenia OC przewoźnika oraz zezwolenia na transport zagraniczny. Zeskanowane dokumenty także można znaleźć na witrynie internetowej firmy. Dzięki temu klienci mają stuprocentową pewność, że przekazują swoje przedmioty w ręce sprawdzonej i zaufanej firmy.

Zapoznaj się z pełną ofertą jaką są usługi transportowe w firmie all-trans.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *