Dlaczego automatyczna przecinarka taśmowa firmy BEHRINGER to najlepszy wybór?

Szukasz praktycznego rozwiązania do swojego warsztatu? Zastanawiasz się jaka firma sprosta twoim oczekiwaniom? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z artykułem, na którego łamach dowiesz się więcej na temat automatycznej przecinarki taśmowej BEHRINGER.

Czym wyróżnia się firma BEHRINGER GmbH na tle pozostałych firm?

BEHRINGER GmbH to firma z wieloletnią praktyką i ponad stuletnim doświadczeniem w branży. Założona w roku 1919 przez Augusta Behringera początkowo jako warsztat mechaniczny, po II wojnie zaczęła stanowczo wchodzić na rynek pił ręcznych, a później w 1977 roku, firma rozpoczęła produkcję pierwszych przecinarek taśmowych do metalu. Punktem, który usytuował firmę BEHRINGER GmbH jako jedną z niewielu kompletnych firm dostawczych na rynku technologii cięcia był moment przejęcia firmy EISELE, zajmującej się piłami tarczowymi, w 2000 roku. Aktualnie firma zajmuje się szerokim eksportem produktów na arenie międzynarodowej aż do 70 krajów.

Automat a półautomat wśród przecinarek taśmowych

Automatyczna przecinarka taśmowa została stworzona z myślą o w pełni profesjonalnych zastosowań, dla zakładów o bardzo dobrze rozwiniętym przemyśle. Pełna optymalizacja sprawia, że po zaprogramowaniu urządzenia przy pomocy panelu sterowania, wszystkie kolejne kroki są realizowane bez udziału operatora, co pozwala uniknąć błędów ludzkiej ręki i zwiększyć wydajność urządzenia jak i całej produkcji.

Wystarczy wstępnie zaprogramować urządzenie przy pomocy panelu sterowania, a wszystkie kolejne kroki są realizowane w wielu maszynach bez udziału operatora, dzięki czemu można uniknąć błędów ludzkich i znacznie zwiększyć wydajność urządzenia. Taki system jest nastawiony na optymalizację kosztów pracy. Półautomatyczne przecinarki taśmowe to wnioskując z nazwy urządzenia częściowo zautomatyzowane. Pozwala to na wysoką efektywność pracy w szerokim zakresie cięcia. Automatyczna część posiada udogodnienia w formie np. zastosowanie lasera liniowego, który pozwala bardzo precyzyjnie pozycjonować materiał na maszynie.

Jakie automatyczne przecinarki taśmowe znajdują się w naszej ofercie?

HBM – wysokowydajna przemysłowa przecinarka taśmowa do metalu, tnąca na wprost.

Przemysłowa przecinarka taśmowa BEHRINGER z Serii HBM, to najwyższa możliwa wydajność cięcia na rynku. Są to przecinarki tzw. “heavy duty”, czyli ich konstrukcja umożliwia cięcie w najtrudniejszych warunkach produkcyjnych.

HBE – ekonomiczna automatyczna przecinarka taśmowa, tnąca na wprost

Linia przecinarek taśmowych HBE firmy BEHRINGER to idealne połączenie wydajności, solidności i przede wszystkim ceny. To też przede wszystkim bardzo nowoczesna ekonomiczna przecinarka taśmowa dedykowana do cięcia produkcyjnego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *