Bierzemy pod lupę top 5 ubezpieczycieli

3E39C74500000578-1640018-Motoring_costs_Use_our_ten_step_plan_to_lower_your_car_insurance-a-1_1489482614502

Jeśli niedawno kupiłeś pojazd, masz ubezpieczenie do odnowienia lub po prostu w końcu chcesz zmienić posiadane – musisz pamiętać, że zanim wybierzesz ubezpieczenie samochodu musisz zrozumieć wszystkie swoje możliwości. Jednak na rynku dzisiaj jest ich tak dużo iż to faktycznie może być przytłaczające.

Chcemy uprościć Ci ten proces. Oto kilka łatwych podpowiedzi jak znaleźć ubezpieczenie, które odpowiada Twoim potrzebom oraz topowa lista 5 ubezpieczycieli i tego, co możemy się po nich spodziewać.

Krok 1. Poznaj cennik.

Pozyskanie wyceny online to świetny sposób na znalezienie odpowiedniego ubezpieczenia. To pomoże Ci w wyborze opcji zgodnie z budżetem jakim dysponujesz, pozwoli zaoszczędzić, jak i znaleźć rynkowe promocje.

Krok 2. Zrozum obowiązek.

Zgodnie z prawem każdy, kto posiada samochód – musi mieć ubezpieczenie samochodowe. Wysokość obowiązkowego pokrycia czasem się zmienia, ale wszystkie firmy ubezpieczeniowe zapewniają zawsze wymagane minimum ubezpieczenia samochodu, dlatego można zakupić obowiązkowe ubezpieczenie (i ewentualnie inne ubezpieczenie) nawet bezpośrednio od prywatnej firmy ubezpieczeniowej.

Krok 3. Dowiedz się więcej o dodatkowych świadczeniach ubezpieczeniowych (i ich ograniczeniach)

W zależności od Twoich potrzeb możesz skorzystać z dodatkowej ochrony poza obowiązkowym pakietem ubezpieczenia. Zrób research w Internecie, aby móc określić dodatkowe opcje, które są odpowiednie dla Ciebie.

1. Ubezpieczenie samochodu LIBERTY UBEZPIECZENIA

W wielu rankingach LIBERTY UBEZPIECZENIA jest wymieniane jako jedno z najlepszych. Jeśli chodzi o podstawowe OC stawki zaczynają się od 485 zł w ujęciu rocznym – co jest naprawdę atrakcyjną stawką. To nie koniec plusów tej oferty, bowiem ubezpieczyciel dorzuca Mini Assistance gratis w ramach promocji. Plusem jest także możliwość rozłożenia tego ubezpieczenia na dwie, wygodne do spłaty raty,

2. Ubezpieczenie samochodu AXA Direct

Tutaj jeszcze taniej – 309 złotychw stosunku rocznym, jak podają dane na podstawie danych kierowcy mającego 50% zniżek, ponad 30 lat i Fiata Pandę 1.2 z 2010 roku. Każdy może znaleźć w pakietach AXA Direct znaleźć ten najbardziej odpowiedni dla siebie.

3. Ubezpieczenie samochodu LINK4

Tutaj mowa o naprawdę niskiej składce, zaczynającą się od przyjemnych ofert. LINK4 obiecuje kierowcą nawet o 345 zł niższą składkę od tej, którą opłacali do tej pory. Przewidywane są też liczne zniżki dla osób, które podejmą współpracę przez Internet. Jest także pakiet Assistance Opony i samochód zastępczy w ofercie.

4. Ubezpieczenie samochodu You Can Drive

To ponoć najlepsza oferta na rynku skierowana do najmłodszych kierowców, gdzie już przez telefon bądź Internet można dokonać wszelkich formalności. Ubezpieczyciel oferuje także klientom narzędzia pozwalające na szybkie i wygodne obliczenie składek.

5 Ubezpieczenie samochodu AVIVA Direct

AVIVA Direct zachęca ubezpieczeniami, OC AC nawet do – 80% taniej u innych. Tutaj także istnieje możliwość szybkiego wyliczenia wysokości ubezpieczenia w zależności od indywidualnych danych.

Więcej informacji o ubezpieczycielach uzyskasz również na stronie https://sprawdz.biz/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *