Chcesz zmienić kolor swojego auta? Poznaj Zmienkolor.pl

dscf1528

Jak powszechnie wiadomo, tradycyjne lakierowanie pojazdów jest niesamowicie kosztowne, wymagające, nieodwracalne, a efekt końcowy nie zawsze może i musi zadowalać. A powinien, w końcu wymaga relatywnie sporego nakładu środków finansowych. Na szczęście istnieją dzisiaj techniki pozwalające na zmianę koloru auta w sposób znacznie tańszy, bez szkody dla lakieru samochodowego, a także bez wielkiej ingerencji w poszczególne elementy karoserii.

Najbardziej efektownym sposobem jest zastosowanie folii samochodowej.

Dlaczego? Po pierwsze chroni ona lakier przed zabrudzeniami i uszkodzeniami. Do tego dziecinnie proste jest jej zdemontowanie i ewentualny powrót do preferowanej wcześniej barwy pierwotnej. Jeżeli martwią się Państwo, że na karoserii zostaną jakieś ślady kleju, nic z tych rzeczy. Po nakryciu folią będzie ona jak nowa. W razie potrzeby można je zadrukowywać w dowolny wzór – reklamę Państwa firmy lub po prostu coś, co pozwala na wyrażenie swojej osobowości poprzez dobraną odpowiednio grafikę. Kolejną zaletą tego rozwiązania jest fakt, że ilość kolorów może być zupełnie dowolna. Co więcej, folie samochodowe są bardzo trwałe. Cechuje je wysoka odporność na promieniowanie UV, w tym to padające na foteliki samochodowe, co jest z pewnością dodatkowym, niebagatelnym atutem. Pozwoli to zarówno na nienagrzanie wnętrza auta w okresie letnim, a także nieoślepienie kierowcy, gdy słońce świeci mu prosto w twarz. Ponadto, jeżeli jedną z tych rzeczy, które potrafią z samego rana zepsuć humor na cały dzień jest kaka gołębia na masce lub szybie auta – folia jest wręcz idealna. Chroni ona lakier także przed wysoce żrącymi odchodami ptaków Co do samej pielęgnacji karoserii; nie zmienia się ona ani trochę. Dodatkowo jest to także oferta wyjątkowo korzystna dla flot samochodowych – istnieje możliwość zakupu tańszego pojazdu w kolorze innym niż firmowy.

Tuning optyczny

Zmienkolor.pl oferuje Państwu szeroki wybór folii zmieniających kolor nadwozia w pewnej części lub całości w zależności od Państwa preferencji, oraz bezbarwnych folii ochronnych, które bez zmiany koloru zabezpieczają oklejoną powierzchnię, które występują w różnej grubości zapewniając ochronę właściwą do Państwa potrzeb. To jeszcze nie wszystko, ostatnim rodzajem dostępnym w naszej ofercie są folie do tuningu optycznego – karbonowe lub strukturalne, pozwalające diametralnie zmienić wygląd ulubionego samochodu.

Posiadamy szerokie grono usatysfakcjonowanych klientów, a końcowy efekt naszego działania widoczny jest na naszej stronie internetowej,  na której dostępną jest szeroka sekcję zdjęć ukończonych przez nas projektów Jeżeli potrzebują Państwo pomocy, służymy specjalistyczną poradą, która z pewnością pozwoli Państwu w wyborze perfekcyjnej dla klienta folii samochodowej.

Zapraszamy do kontaktu zarówno w sprawie zakupu i montażu jak i współpracy :

Michał Sosiński
tel. +48 665 313 313
tel. +48 61 849 88 80
zmienkolor[at]zmienkolor.pl
folie[at]dyskret.pl

Naszym współpracownikom zapewniamy profesjonalne szkolenia i konieczne narzędzia do pracy oraz wsparcie merytoryczne.

Jeden komentarz dla wpisu “Chcesz zmienić kolor swojego auta? Poznaj Zmienkolor.pl”

  1. Bardzo ciekawy artykuł, sam byłem troche sceptycznie nastawiony do oklejania auta folią, ale już nie jestem, piękna sprawa. Teraz sam się zastanawiam nad oklejeniem swojego auta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *