Chłodnia – wynająć czy nie?

Jeśli odkryjesz, że potrzebujesz większej pojemności chłodniczej, masz dwie możliwości. Możesz zdecydować się na zakup przemysłowej lodówki lub zamrażarki, ale czy wiesz, że możesz również wynająć chłodnię? Są nawet firmy, które specjalizują się w wynajmie chłodni. Uważamy, że wynajem chłodni oferuje wiele korzyści w porównaniu z tak dużą inwestycją. Jakie są korzyści? Przeczytaj więcej poniżej.

Korzyści z wynajmu chłodni

1. Wynajem jednostki magazynowej z kontrolowaną temperaturą zapewnia najdokładniejszy przegląd kosztów operacyjnych. Dodatkowe koszty utrzymania chłodni są wliczone w cenę wynajmu.

2. Wynajem w chłodniach według stałej stawki miesięcznej zapewnia przewidywalny, spójny przepływ gotówki.

3. W przeciwieństwie do zakupu lub innych form finansowania, taka dzierżawa chłodni nie wpływa na obecne opcje kredytowe, pozostawiając Ci swobodę wykorzystania zasobów finansowych do inwestowania w działalność.

4. Kiedy zdecydujesz się na czynsz, widoczne zwroty z zainwestowanego kapitału wzrosną. Zwiększa to wydajność i sprawia, że ​​wyglądasz bardziej atrakcyjnie dla dostawców.

5. Korzystne przepisy podatkowe dotyczące kosztów wynajmu mogą również obniżyć wydatki.

6. Wynajmując chłodnię od renomowanego dostawcy takich usług, zobowiązujesz się ponieść koszty na krótszy, bardziej przewidywalny okres i możesz dostosować swoje potrzeby do elastycznego popytu i wymagań swoich produktów.

7. Wysokie specyfikacje jakości zapewniają maksymalną niezawodność i wygodę.

8. Możesz być pewny, że pomożemy ci szybko i skutecznie rozwiązać wszelkie sytuacje kryzysowe i spełnić twoje krótko- i długoterminowe potrzeby.

9. Szukaj dostawców wynajmu chłodni, którzy zapewniają jeden punkt kontaktowy dla wszystkich produktów i usług, od pierwszych rozmów eksploracyjnych po 24-godzinny serwis naprawy awaryjnej.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat korzyści, skontaktuj się z firmą, która taki wynajem chłodni oferuje w wybranej przez Ciebie lokalizacji.

Inwestowanie w nowe przestrzenie lub stałe rozszerzenia nie jest jedynym rozwiązaniem. Wynajem przenośnych chłodni może być dobrym sposobem na dłuższe utrzymanie świeżości produktów, bez względu na inne czynniki. Oto jeszcze kilka z głównych zalet wynajmu kontenerów chłodniczych do składowania.

Szybka dostawa i instalacja

Chłodnie można szybko dostarczyć – zwykle w ciągu kilku tygodni. Pozwala to uniknąć zwykłego opóźnienia w planach rozszerzenia i pomaga uporać się z nieoczekiwanym.

Wsparcie w razie awarii

Wynajmując agregaty chłodnicze od dobrego dostawcy, jesteś objęty specjalnym wsparciem i obsługą w razie awarii. Inżynierowie są dostępni 24/7, aby wspierać klientów w mało prawdopodobnym przypadku awarii lub jakichkolwiek innych obawach związanych z wydajnością wynajmowanej chłodni.

Elastyczność

Zapotrzebowanie może się zmienić, a wynajem chłodni pozwala szybko dostosować się do tych zmian. Agregaty chłodnicze do gromadzenia zapasów można łatwo dodawać lub usuwać z obiektów, aby dostosować się do potrzeb Twojej firmy w bardziej wydajny i szybki sposób.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *