Czy motor to dobry pomysł na 20. rocznicę ślubu?

Rocznica ślubu zawsze jest okazją do świętowania oraz do wręczania sobie wyjątkowych prezentów. Z takiej okazji zdecydowanie nie wystarcza zwykłe kwiaty czy czekoladki, warto więc postarać się znaleźć taki prezent, który z pewnością ucieszy osobę obdarowaną. A to oznacza, że przygotowania warto poczynić o wiele wcześniej niż na ostatnią chwilę.

Zapominanie o rocznicy ślubu to sytuacja, która jest obiektem wielu żartów czy memów. W rzeczywistości jednak zdarza się dosyć rzadko, a małżonkowie świętują ten dzień wyjątkowo uroczyście. Co więcej, im wyższa rocznica, tym większa jest okazja do świętowania. Oczywiście, najbardziej uroczyście świętowane są okrągłe rocznice, czyli dziesiąta, dwudziesta czy pięćdziesiąta. W takie rocznice warto szczególnie postarać się, aby podarunek był wyjątkowy i świadczył o dużym zaangażowaniu osoby obdarowującej. Im więcej starań i przygotowań, tym większa radość małżonka w dniu rocznicy ślubu.

Motor ucieszy każdego fana motoryzacji

Oryginalny prezent na rocznicę wymaga przygotowań i starań, a często też zgromadzenia odpowiednich środków. Wiele małżonków doskonale zna marzenia swoich drugich połówek, które często nie są zrealizowane z powodu braku środków czy niechęci wydawania pieniędzy jedynie na własne przyjemności. Jeśli jednak mamy dwudziestą rocznicę ślubu, to okazja do podarowania czegoś wyjątkowego, co sprawi szczególną radość i wywoła wielkie zadowolenie obdarowanego. Dobrym pomysłem dla fanów motoryzacji może być kupno wymarzonego motoru. Wbrew pozorom, nie jest to zakup jedynie dla osób o wielkim stanie portfela. Popularne ścigacze można już kupić za całkiem rozsądne kwoty. Co więcej, wcale nie musi być to nowy fabrycznie motor. W odróżnieniu od innych, mniejszych prezentów, taki duży podarunek może być rzeczą używaną, jeśli oczywiście pod względem wizualnym i technicznym prezentuje się bez zarzutu. Warto też odpowiednio wcześniej zacząć przeglądać ogłoszenia o sprzedaży jednośladów, gdyż może się okazać, że na ostatnią chwilę nie znajdziemy nic godnego uwagi i pomimo posiadanych środków nie da się kupić wymarzonego motoru.

Odpowiednio wcześniej warto zacząć gromadzić środki

Motor na rocznicę ślubu będzie z pewnością prezentem niezapomnianym i wykorzystywanym w przyszłości. Jeśli jednak chcemy kupić go swojej drugiej połówce, trzeba zgromadzić na niego środki. Może to być nieco trudne w sytuacji, gdy prowadzimy wspólne gospodarstwo domowe i mamy wspólny budżet. Oszczędzanie na osobnym koncie może być w takich warunkach dosyć skomplikowane, dlatego też warto gromadzić pieniądze odpowiednio wcześnie, najlepiej na kilkanaście miesięcy przed planowana okrągłą rocznicą. Co więcej, jeśli planujemy kupić motor jako prezent na rocznicę, warto dobrze się upewnić, czy faktycznie nasz małżonek o nim marzy, a nie jest to jedynie chwilowa fanaberia czy przemijające zainteresowanie. Jeśli podarujemy komuś motor, zależy nam przecież na tym, aby jeździł na nim jak najczęściej, a nie żeby stał zapomniany w garażu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *