Czym się teraz jedzie do ołtarza? O trendach ślubnych 2018 rozmawiamy z konsultantką weselną Agata Brońską z Nowego Sącza

Samochody weselne odgrywają kluczową rolę w ogólnej prezentacji ślubnej, i jak potwierdzają specjaliści z fotovideopryzmat2.pl – są  kluczowym elementem na zdjęciach. Bez względu na religię, tradycję czy wiarę za którą podążasz – jedną rzeczą, co do którą mogą się zgodzić wszyscy narzeczeni to fakt,  że luksusowy samochód ślubny jest konieczny. Dzisiaj porozmawiamy z Panią Agatą Brońską – konsultantką weselną z Nowego Sącza na temat tego, czym będzie się jeździć w sezonie weselnym 2018.

Red: Pani Agato może zanim zacznie Pani wymieniać te najpopularniejsze modele, proszę wyjaśnić jaka jest Pani rola w pomaganiu przy doborze samochodu ślubnego?

P.Brońska: Podczas wypożyczania samochodów weselnych zawsze staram się pomóc szczęśliwym parom wybrać idealny samochód ślubny dla ich wizji ślubnej. Robię to uświadamiając, iż nie zawsze najważniejsze jest podążanie za trendami, ale to, by wybrany samochód był tym, który odzwierciedla ich osobowość i charakter uroczystości.

Red: Jaki zatem jest absolutny numer jeden?

P.Brońska: Marka Rolls Royce to zdecydowanie najbardziej poszukiwany samochód ślubny – prezentujący coś niesamowitego, co dodaje sporo klasy do ślubu. Od luksusowego wnętrza po wspaniały design, Rolls Royce słynie z niezwykłej elegancji. Dzisiejsze wypożyczalnie oferują takie modele w różnych kolorach, dzięki czemu każdy ma szansę znaleźć swój idealny samochód ślubny.

Red: Co zatem na miejscu drugim?

P.Brońska: Z całą pewnością biały Mercedes  – taki pojazd tworzy wspaniałe wrażenie wyrafinowania i splendoru. To niesamowity samochód, który zostanie uznany za godny podziwu przez każdego gościa weselnego. Mercedes wręcz niesie ze sobą poczucie pożądania, które jest poszukiwaną emocją w tym najważniejszym dniu w życiu. Jeśli mam do czynienia z parą, która naprawdę chce się wyróżnić w dniu ślubu, polecam zawsze białego Mercedesa Klasy S.

Red: A co z limuzynami?

P.Brońska: Owszem, będą nadal popularne, a szczególnie limuzyny Chrysler 300c. Te limuzyny weselne naprawdę mają tę niesamowitą cechę, której pragną wszystkie panny młode i ich wybrankowie, dzięki długiemu rozstawowi kół tworzą obraz ważności i bogactwa. Chrysler 300c jest jedną z najbardziej popularnych limuzyn, ponieważ w nim narzeczeni czują się niczym członkowie rodziny królewskiej. Jego przestronność jest cechą, która jest bardzo poszukiwana, tworzy miejsce dla dużych sukien ślubnych, a także przyjaciół i członków rodziny.

Red: Jeśli miałaby Pani uzupełnić tę listę jeszcze jednym modelem – co by to było?

P.Brońska: Porsche! Ten pojazd ze względu na swój skromny charakter, to idealny samochód ślubny, dla osób które szukają czegoś w naprawdę dobrym stylu.

Red: Czy w Nowym Sączu jest jakaś godna polecenia wypożyczalnia samochodów ślubnych?

P.Brońska: Tak, całe szczęście Nowo Sączanie mają w czym wybierać. Ja ze szczerego serca polecam http://artcar.info/Samochod-do-slubu-nowy-sacz -to miejsce gdzie nie tylko można liczyć na niezmiennie spory wybór samochodów, ale też miłą i fachową obsługę – co jest niemniej ważne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *