Dlaczego warto postawić na ubezpieczenie assistance?

7

Miej pewność, że w każdej sytuacji możesz liczyć na fachową pomoc. Assistance to doskonałe rozwiązanie, zwłaszcza jeśli przebywasz w podróży służbowej lub na wakacjach. Dobrowolne ubezpieczenie zapewnia dostęp do pomocy drogowej o każdej porze dnia i nocy. To nie tylko spore ułatwienie w razie awarii lub kolizji. To również pewność, że cokolwiek by się nie wydarzyło, nie zostaniesz ze swoim problemem zupełnie sam na środku drogi.

Możesz liczyć na pomoc w każdej chwili

Bez względu na to, czy wybierasz się w podróż służbową, w odwiedziny do dawno niewidzianych krewnych czy na wakacje z rodziną, może przytrafić Ci się nieoczekiwania awaria, a nawet kolizja drogowa. Musisz mieć to na uwadze, poruszając się własnym samochodem. Czy zastanawiałeś się, co zrobisz w którejś z tych sytuacji? Jeśli wykupiłeś dobrowolne ubezpieczenie, czyli assisnatce, nie musisz się nad tym głowić.

Mobilny serwis

W ramach assisteance autoryzowane serwisy Fiata zadbają o to, by Twój samochód odzyskał dawną sprawność. Mobilny pilot zajmie się awarią, która związana będzie z pęknięciem opony, zgubieniem kluczyków czy wybiciem przedniej lub bocznej szyby. Na jego pomoc możesz również liczyć w razie braku paliwa czy rozładowanego akumulatora. Zajmie się wszystkim na miejscu lub wraz z nim udasz się do najbliższego autoryzowanego serwisu. Po niedługim czasie będziesz mógł udać się w dalszą podróż.

Samochód zastępczy

http://kalkulatorubezpieczen.net.plAuto zupełnie odmówiło posłuszeństwa? W ramach assistance otrzymasz samochód zastępczy, w którym zmieści się cała Twoja rodzina. Twój pojazd zostanie natomiast odholowany do najbliższego serwisu, a fachowcy zajmą się jego naprawą. Fiat zobowiązuje się do tego, by zapewnić Tobie i pasażerom bezpieczny powrót do domu. Sfinansuje zatem podróż innymi środkami lokomocji, dzięki czemu nie będziesz musiał ponosić żadnych dodatkowych kosztów. Istnieje również możliwość wynajęcia pokoju w hotelu – wszystko rzecz jasna w ramach dowolnego ubezpieczenia.

365 dni w roku, 24 godziny na dobę

Assistance jest bardzo wygodnym rozwiązaniem, które pozwala na bezpieczną i spokojną podróż. Bez względu na miejsce, w którym dojdzie do kolizji lub awarii możesz mieć pewność, że Fiat nad Tobą czuwa i zapewni Ci powrót do domu lub dodarcie do celu. Ponadto zyskujesz pewność, że w czasie nieobecności fachowcy zajmą się Twoim samochodem w ramach ubezpieczenia.

Polecamy:
Porównywarka ubezpieczeń OC i AC Mubi + kod rabatowy 150 zł

Jeden komentarz dla wpisu “Dlaczego warto postawić na ubezpieczenie assistance?”

  1. Ja bez ubezpieczenia assistance nie ruszam się poza kraj. Raz tylko spotkała mnie awaria rozrządu i od tej pory zawsze wykupuję pełny pakiet. Podróżujemy najczęściej na pola namiotowe do Włoch albo wyszukujemy czegoś atrakcyjnego w mieście po przez internet. W tym roku uraczy nas swoją ofertą zniżka Airbnb więc pewnie i gdzieś w Polskę się wybierzemy. Tylko żeby pogoda była :/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *