Dobra diagnoza – niezbędny element leczenia kanałowego

Leczenie kanałowe Wrocław to bez wątpienia jeden z boleśniejszych zabiegów wykonywanych w celu uratowania zniszczonego zęba. Zazwyczaj jest to leczenie rozłożone na kilka wizyt. Jako jedna z nielicznych pracowni dentystycznych oferujemy kompleksowe leczenie endodontyczne już podczas jednej wizyty. Ma to na celu zminimalizować ból, z jakim wiąże się wykonywanie zabiegu. Podczas procesu rekonstrukcji kanałów zęba wykorzystywany jest specjalistyczny mikroskop oraz lupy. Wszystkie urządzenia znajdujące się w naszych gabinetach wykonane są solidnie, a podczas produkcji użyto wyłącznie materiałów najwyższej jakości. Robimy to w trosce zarówno o Państwa komfort, lecz także bezpieczeństwo. Wszystkie narzędzia są sterylne, by uniknąć ryzyka rozwoju bakterii i mikroorganizmów.

Leczenie kanałowe Wrocław przebiega w następujący sposób:

Diagnoza – niezbędny element leczenia. Prawidłowe rozpoznanie chorego zęba jest możliwe wyłącznie po zrobieniu zdjęcia rentgenowskiego

Otwarcie zęba w celu odsłonięcia jego kanałów

Kontrola zmian w miazdze i w razie konieczności ich eliminacja. Pozwoli to uniknąć powstawaniu kolejnych infekcji

Oczyszczenie korony zęba ze wszystkich bakterii próchnicy

Płukanie zęba środkami chemicznymi

Osuszenie kanałów oraz wypełnienie ich gorącą gutaperką

https://adwokatweuropie.pl/service/zwrot-kosztow-leczenia/Odbudowa zęba – metoda odbudowy jest zależna od stopnia zniszczenia zęba

Konieczność leczenia kanałów w wielu przypadkach wynika z niedbalstwa oraz złej higieny jamy ustnej. Nieleczona próchnica powoli wyniszcza ząb, żeby w ostatecznej fazie zaatakować jego kanały. Niezwykle ważne jest więc reagowanie na małe ubytki, gdyż jest to w stanie uchronić nas przed przykrymi konsekwencjami.

Pracownia Omnident oferuje dodatkowe znieczulenia, które hamują dyskomfort, zmniejszają ból, a także pomagają przezwyciężyć strach związany z wizytą u dentysty. Wiedza i skrupulatność naszych pracowników to cechy, które sprawią, że zabiegi zawsze kończą się sukcesem i zadowoleniem pacjentów. Naszym priorytetem to zdrowy, piękny uśmiech każdego klienta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *