Dowiedz się, dlaczego warto serwisować auto w autoryzowanej stacji obsługi SKODA?

Samochody marki Skoda są bardzo popularne wśród polskich kierowców, którzy chętnie wybierają zarówno niewielkie samochody miejskie, jak i większe modele terenowe wyposażone w napęd na cztery koła. Skoda jest marką kojarzącą się z solidnością, bezpieczeństwem, wysoką jakością wykonania oraz wieloletnim, bezproblemowym użytkowaniem.

Zarówno nowe, jak i używane Skody cieszą się wielkim powodzeniem wśród kierowców. Warto jednak pamiętać, że nawet nowy samochód może czasem odmówić posłuszeństwa czy potrzebować fachowego wsparcia. Jeszcze częściej z usług mechaników i fachowców od elektroniki samochodowej trzeba korzystać, gdy nasze auto pierwsze lata świetności ma już za sobą. Wtedy dobrym pomysłem jest znalezienie sprawdzonego, solidnego serwisu, na przykład Bohemia Motors serwis Skoda Warszawa.

ASO droższe, ale bardziej pewne

Kierowcy nie tylko Skody, ale również samochodów innych marek często zastanawiają się, czy lepiej korzystać z profesjonalnego ASO czy z nieautoryzowanej stacji? Ta druga opcja jest zdecydowanie tańszym rozwiązaniem, jednak pod względem jakości obsługi, pewności oraz stuprocentowego bezpieczeństwa o wiele lepiej sprawdzają się autoryzowane stacje obsługi.

Dlaczego warto korzystać z ASO Skody? Przede wszystkim dlatego, że klient ma wtedy całkowitą pewność, że jego autem zajmie się personel, który doskonale zna specyfikę konkretnej marki. Jak wiadomo, nie da się znać dobrze na wszystkim – serwisy, które zajmują się kilkunastoma markami z pewnością pod względem jakości usług i znajomości aut wypadają słabiej niż fachowcy, którzy przez cały czas zajmują się wyłącznie jedną marką. Co więcej, autoryzowane serwisy muszą spełnić naprawdę wiele wyśrubowanych warunków i restrykcyjnych przepisów, aby móc posługiwać się nazwą danej marki. Można więc liczyć naprawdę na wysoki poziom obsługi.

Szybki dostęp do oryginalnych części zamiennych

Warto też pamiętać, że autoryzowane serwisy mają komputerowe bazy danych, w których zapisują wszystkich swoich klientów, informacje o samochodzie oraz o tym, co w danym czasie było w nim naprawiane. Dzięki temu autoryzowany serwis Skody będzie znał nasze auto o wiele lepiej niż przypadkowy mechanik, do którego pojedziemy kierując się jedynie niskimi cenami jego usług. Kolejna zaletą serwisu Skody są szybkie, a wręczy błyskawiczne naprawy oraz dostęp do doskonałej jakości, oryginalnych części zamiennych.

Autoryzowane serwisy nie stosują żadnych zamienników dla oryginalnych części, dzięki temu kierowca zawsze może mieć pewność, że w jego aucie znajdują się jedynie oryginalne komponenty. Wisienka na torcie, jeśli chodzi o zalety korzystania z ASO Skody jest fakt, że na czas dłuższej naprawy klienci mogą liczyć na samochód zastępczy. Nie pozostają więc bez środka transportu. W przypadku nieautoryzowanych warsztatów samochodowych, raczej nigdzie nie zaoferują nam auta zastępczego, a naprawa może potrwać zdecydowanie dłużej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *