Szukasz czegoś do ekspozycji ogłoszeń? Pomożemy!

Potrzebne Ci są gabloty ogłoszeniowe? Wybierz opcję. która najlepiej pasuje do Twoich potrzeb w zakresie oznakowania zewnętrznego lub wewnętrznego. Masz do wyboru między innymi szyldy ścienne, stojaki podłogowe, ramki na plakaty i ramki na szyldy – wszystkie oferują rozwiązania ramek ekspozycyjnych idealnie nadające się do szybkiej wymiany, które mogą sprostać nawet napiętym budżetom w przypadku małych lub dużych projektów.

Ekonomiczna, szybka wymiana plakatów i ogłoszeń

Dzisiaj najlepiej sprzedająca się aluminiowa rama umożliwia szybką zmianę plakatów, szyldów, reklam lub innych ogłoszeń. I nie musisz zdejmować tej ramki ze ściany! Dlatego jest to opcja najprostsza i najbardziej opłacalna, szybka wymiana ogłoszeń, plakatów i uchwytów na szyldy, dostępnych w branży ramek.

Ty decydujesz. Ponieważ wielu producentów tworzy takie gabloty i tablice na zamówienie, jeśli wolisz umieszczać plakaty lub ogłoszenia z boku, otwór w drewnianej lub metalowej ramie można umieścić z boku, aby spełnić wymagania dotyczące ekspozycji.

Łatwa instalacja

Proste konstrukcje sprawiają, że takie gabloty i tablice są łatwe do zainstalowania na ścianie lub innej płaskiej powierzchni, w tym na szafkach. Lekkie aluminiowe ekspozytory ładowane od góry idealnie nadają się jako uchwyty na szyldy montowane do ekspozytorów w punktach sprzedaży. Ramki na szyldy można również montować do ściany za pomocą dwustronnych taśm samoprzylepnych.

Na rynku jest naprawdę dużo opcji, gdyż producentom zależy na tym, aby oferowane przez nich propozycje pasowały do ​​różnych zastosowań, od sklepów detalicznych po środowiska korporacyjne i instytucjonalne — wszędzie tam, gdzie wymagana jest prosta, ekonomiczna rama na szyldy lub stojak na plakaty, które należy aktualizować i zmieniać w szybki, wydajny i terminowy sposób.

Każdy ze stylów gablot, czy ramek ma określony atrybut projektowy, który zapewnia wybór dostosowany do konkretnych wymagań dotyczących oznakowania i budżetu.

O czym warto pamiętać wybierając gablotę, ramkę bądź tablice?

Jeśli twój plakat lub ogłoszenie jest przymocowane do tablicy, możesz nie potrzebować przezroczystej nakładki lub płyty tylnej. Jeśli masz cienki zadrukowany arkusz, umieszczenie go między sztywną płytą tylną a akrylową nakładką zapobiegnie wyginaniu się plakatu lub szyldu w szczelinie.

Metalowa rama wsuwana też jest popularna, bo jest to szybko wymienialna rama która zwykle ma nowoczesną płaską metalową powierzchnię profilową i jest często dostępna w anodyzowanych, szczotkowanych srebrnych i czarnych wykończeniach. Ogólny styl plakatu i ramki w tym ujęsciu prezentuje czysty, współczesny wygląd. Najlepiej, gdy dopełnieniem takiego rozwiązania jest zdejmowana górna lub boczna szyna ramy – ona umożliwia wypełnienie i zamknięcie szczeliny w ramie.

Kiedy wymienna drewniana rama na plakat lub drewniana ramka na szyldy jest ważna dla Twoich projektów reklamy wewnętrznej i oznakowania informacyjnego, a masz napięty budżet – też możesz liczyć na to, że znajdziesz gablotę, która będzie dla Ciebie stanowić naprawdę doskonały wybór.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *