Pomysły na prezent dla entuzjasty klasycznych samochodów 2020

Do Bożego Narodzenia jeszcze trochę czasu, ale nigdy nie jest za wcześnie, aby zacząć szukać tego wyjątkowego prezentu – i nie, skarpetki nie są dobrym pomysłem…

Aby Ci pomóc, przygotowaliśmy listę pomysłów na prezenty świąteczne dla miłośników klasycznych samochodów. Dzięki pomysłom dedykowanym dla wszystkich grup wiekowych i cen ( z uwagi na różne budżety z pewnością) jesteśmy przekonani, że znajdziesz tutaj inspirację.

Kubek dla entuzjasty klasycznych samochodów?

Zanim powiesz „Nie kolejny kubek!”, sprawdź co znajdziesz w sieci – uważamy, że są wyjątkowe. Szczególnie te, których autorem jest artysta będący równocześnie amatorem gadżetów motoryzacyjnych. Zacznij więc rozglądać się za serią kubków z sugestywnymi dziełami samochodów i wyścigów samochodowych.

Na pewno w sieci znajdziesz takie perełki, jak Bugatti – w tym kultowy T57S Atlantic – a także Maserati 250F, Aston Martins czy Alfa Romeos. Każdy kubek kosztuje niewiele, dlatego warto do zestawu dodać również podstawki i grafiki.

Motyw samochodów na wyposażeniu

Od kubków po dywany – wszystko to są bardzo dobre pomysły dla szalonych „wiecznych dzieciaków” i ich dzieci:). Pchanie samochodzików po dywanie w domu jest punktem wyjścia dla większości młodych entuzjastów, na pewno znajdziesz idealną matę dla młodszych fanów wyścigów.

Wielobarwny projekt „Formuły 1” ma nawet wersję z dołami i garażem i ma wymiary wystarczające do garażu, pokoju zabaw czy klasycznie – sypialni dziecka. Szukaj tych z antypoślizgowym splotem, a będziesz mieć pewność, że wybór ten jest trwały i można go prać. Dywan oferuje wiele godzin zabawy i kosztuje naprawdę niedużo.

Recykling – eko prezent samochodowych

Stare samochody, których nie można już prowadzić, mogą nadal mieć jakiś cel – i na dowód tego, nie szukaj dalej niż gama cudownie idiosynkratycznych toreb zrobionych w tą myśl. Wszystkie są ręcznie wykonane ze starych wnętrz samochodowych – skórzane siedzenia, paski i klamry i nie tylko – i oprócz tego, że świetnie wyglądają i będą wspaniale uzupełniać inny prezent jak etui na zegarki, są również niezwykle praktyczne, bo zostały uzupełnione: kieszeniami na akcesoria, przegrodami zapinanymi na zamek i regulowanymi paskami.

Coś dla miłośnika samochodów podróżującego samolotami

Możesz znaleźć na rynku szereg wysokiej klasy toreb konkretnych modeli. Niejedna taka torba weekendowa przyykłuje Twoją uwagę – a jeśli szukasz jakiegoś mniejszego prezentu, powinieneś jednak wrócić do wcześniej wymienionych inspiracji. Taka torba tania nie jest.

Jeśli entuzjasta starych, klasycznych samochodów lubi też podróżować – mamy fajny pomysł na prezent. Chodzi o ręcznie wykonane z oryginalnych dżersejów i dostępne w różnych rozmiarach 10L i 20L oraz w szerokiej gamie kolorów walizki, kształtem przypominające kanister.

Dostępne są do kompletu różne rodzaje wkładek do zabezpieczenia towarów, a nawet akcesoria z wysokiej jakości naklejkami (Ford Mustang, Land Rover, BMW i inne).
Cena zależy od rodzaju.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *