Firmowa gwiazdka z pracownikami. Sprawdź, jak ją kreatywnie spędzić?

Co roku, Święta Bożego Narodzenia świętujemy w gronie rodzinnym, a także w gronie naszych współpracowników. Prawie wszystkie firmy organizują wspólne wyjścia na wigilijną kolację, co sprzyja integracji i zacieśnianiu więzi. Jednak ostatnio, obserwujemy trend na bardziej kreatywne celebrowanie świąt z pracownikami. Jeżeli jeszcze nie macie planów na firmową gwiazdkę, sprawdź kilka pomysłów, które uatrakcyjnią spotkanie ze współpracownikami.

Laserowy paintball

Laserowy paintball równa się adrenalina i mnóstwo świetnej zabawy w gronie pracowników. To połączenie rozrywki z elementami logistyki, taktyki i psychologii. Taka forma spędzenia czasu nie tylko będzie oryginalna i ekscytująca, lecz także wpłynie na pogłębienie więzi z pracownikami.

Nietypowa kolacja

Kolacja w ciemności cieszy się ogromnym zainteresowaniem, ponieważ to dość nietypowa forma spędzenia czasu. Uczestnicy proszeni są nawet o wyłączenie telefonów komórkowych, tak, aby maksymalnie skupić się posiłkach, które spożywaniu. Celem kolacji w ciemności jest zwrócenie uwagi nie na wygląd jedzenia, lecz na smak i delektowanie się nim.

Escape room nadal w modzie

Escape room to jedna z najoryginalniejszych form spędzenia czasu z pracownikami, choć popularnością cieszy się już kilka lat, więc nie jest to coś nowego. Rozwiązywanie zagadek, współpraca w grupie, a przy tym świetna zabawa będzie doskonałym sposobem umocnienie więzi wśród pracowników, a także pozostawi dobre wspomnienia.

Taneczna gwiazdka

Taniec rewelacyjnie wpływa na nasze samopoczucie. Wyzwala mnóstwo energii, pozwala rozładować stres i sprzyja integracji. Pomysłem może być zabranie pracowników na kolację, a później do baru, w którym znajdziecie gry przeznaczone do tańca, znane pod nazwą Just Dance. Ciekawym rozwiązaniem jest także wykupienie lekcji tańca dla pracowników, na przykład latynoskiej salsy.

Przygotuj ciekawy program

Firmowa gwiazda to dobra okazja, aby zorganizować coś bardziej wyjątkowego niż tylko wyjście do restauracji. Pamiętaj, aby dobrze ten dzień zaplanować. Jeżeli na imprezę firmową wybieracie się dalej, warto dla pracowników wynająć ładnego i eleganckiego busa – na przykład wynajem busów Dyniewicz, który zabierze Was na laserowy paintball, a potem na uroczystą kolację. To inwestycja bardziej opłacalna niż zamówienie taksówki.

Warto zorganizować ciekawszą formę spędzenia czasu, dzięki czemu pracownicy będą doskonale się bawić i integrować, ponieważ wspólne zabawy przyczyniają się do współpracy wszystkich osób.

Jeden komentarz dla wpisu “Firmowa gwiazdka z pracownikami. Sprawdź, jak ją kreatywnie spędzić?”

  1. Mam w swoim otoczeniu kilka osób, które nieustannie są agresywne, skłonne do kłótni, krytykują wszystkich wokoło, a kompletnie nie zauważają własnych wad. Tacy toksyczni ludzie są wyjątkowo uciążliwi, a także sprawiają, że sporo energii poświęcam na obronę przed ich atakami. Na dłuższą metę jest to bardzo wyczerpujące. Jak poradzić sobie w takich trudnych relacjach, aby nie działały na nas destrukcyjnie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *