Francuska motoryzacja w jednym miejscu? Zajrzyj na francuskie.pl

logo-1

Fanów motoryzacji zdecydowanie nie brakuje w naszym kraju. Lubimy śledzić bieżące informacje, podglądać testy czy dokładnie zapoznawać się z konkretnymi modelami samochodów, szczególnie kiedy planujemy zakup auta i stoimy przed jego wyborem. Jeżeli obiektem naszego zainteresowania są takie marki, jak np. Citroen, Renault, Peugeot czy Dacia, koniecznie powinniśmy zajrzeć na stronę internetową www.francuskie.pl.

O czym jest ta strona i do kogo jest kierowana?

Już sama nazwa wskazuje, że będziemy mieli do czynienia z francuskimi produktami. Autorzy tego portalu są zapalonymi miłośnikami motoryzacji. Postanowili podzielić się swoją pasją z internautami.

Użytkownikami strony francuskie.pl są przede wszystkim mężczyźni, mniej lub bardziej doświadczeni kierowcy samochodowi. Dzięki odpowiedniemu dopasowaniu treści do ich potrzeb i oczekiwań, udało się stworzyć miejsce stanowiące forum wymiany opinii oraz wiarygodne źródło wiedzy na temat aut produkowanych przez koncerny z Francji.

Co znajdziemy na stronie francuskie.pl?

Pierwsze wrażenie po zajrzeniu na stronę jest bardzo pozytywne. Naszym oczom ukazuje się przejrzysta forma, utrzymana w stonowanej kolorystyce.

Na górze strony znajduje się sekcja kafelkowa, w której zostały wyróżnione najważniejsze, najchętniej czytane informacje. Tuż nad nimi jest miejsce na nagłówki wiadomości z ostatniej chwili. Zjeżdżając stopniowo w dół, zauważymy wyraźny podział na newsy motoryzacyjne oraz testy samochodów. Portal francuskie.pl został przygotowany również dla tych odbiorców, którzy poszukują informacji dotyczących wyłącznie konkretnej francuskiej marki. Dodatkowym plusem jest przegląd prasy pod względem tego, ile miejsca i uwagi zostało poświęconych na nowinki ze świata motoryzacji z Francji. Na stronie nie zabrakło podglądu ostatnio dodanych komentarzy oraz odsyłaczy do profili w mediach społecznościowych.

Co można powiedzieć o prezentowanych treściach?

Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na wiarygodność przedstawianych informacji. Są pisane rzetelnie, w oparciu o sprawdzone źródła.

Każdy z nas ma swoje sympatie i antypatie. Dziennikarze portalu francuskie.pl także różnią się gustami, lecz w każdej napisanej wiadomości, recenzji czy teście zachowują pełny obiektywizm.

Odbiorcy tej strony internetowej w żaden sposób nie mogą czuć się zaniedbani. Redaktorzy francuskie.pl dokonują regularnych aktualizacji. W ciągu dnia otrzymujemy co najmniej kilka informacji na bieżące tematy.

Jakie plusy można jeszcze wyróżnić?

W dzisiejszych czasach, dla właściwego funkcjonowania każdego biznesu niezbędna jest obecność w portalach społecznościowych. Z tego samego założenia wyszli twórcy witryny francuskie.pl.

Największą grupę fanów udało się zgromadzić na Facebooku. Liczba polubień przekroczyła już 16 tysięcy. Są to osoby zaangażowane w tworzenie społeczności fanów samochodów z Francji. Redaktorzy portalu każdego dnia zamieszczają kilka materiałów oraz chętnie łączą się ze swymi zwolennikami. Konta na Twitterze i Instagramie doczekały się kilkuset obserwatorów.

Francuskie.pl to nie tylko miejsce na formę pisaną. Każdy internauta może podglądać pracę zespołu również na YouTube. Vlogi ciągle zyskują na popularności, zwłaszcza wśród tych osób, które nie mają tyle czasu, aby czytać wszystkie opublikowane artykuły. W przypadku strony o charakterze motoryzacyjnym jest to dodatkowy plus. Chyba wszyscy wolą obejrzeć test danego pojazdu jako materiał wideo. W ten sposób zyskujemy dodatkową wiedzę na temat przedstawianego auta.

Interakcja z fanami w przypadku francuskie.pl ma dodatkowy wymiar. Każdy pasjonat francuskiej motoryzacji może dołączyć do zespołu i samodzielnie przygotowywać treści na stronę. Jeżeli będą napisane merytorycznie i poprawnie językowo, z pewnością zostaną zatwierdzone i umieszczone.

Nie pozostaje nic innego, jak tylko dołączyć do imponującego grona liczącego ponad 50.000 fanów motoryzacji w skali miesiąca. Nie tylko będziemy na bieżąco z tematami dotyczącymi francuskich samochodów, ale również poznamy inne osoby podzielające naszą pasję.

Zapraszamy na stronę http://www.francuskie.pl – źródło informacji o francuskiej motoryzacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *