Funkcje odkurzaczy parowych Self-Service i Self-Service Plus

housecleaning

Czy próbowałeś kiedyś powstrzymać wściekłą kobietę przed jedzeniem czekolady w twoim aucie? Tłumaczyłeś małemu dziecku, żeby uważało na napoje podczas jazdy? A może walczyłeś ze sobą samym, żeby nie zapalić papierosa, stojąc w niekończącym się korku? Być może szybko zapomnisz te sytuacje, jednak tapicerka może zapamiętać je na długo…

Utrzymanie czystości i świeżości we wnętrzu samochodu może wydawać się łatwe tylko na pierwszy rzut oka – przekonuje przedstawiciel firmy Green Steam. Regularne usuwanie zbędnych przedmiotów, mycie szyb, odkurzanie deski rozdzielczej i innych elementów z tworzywa nie stanowi problemu. Największym wyzwaniem dla każdego właściciela samochodu są tapicerki, które chłoną nie tylko widoczne zanieczyszczenia, ale również zapachy – niekoniecznie te przyjemne.

Dlaczego prać samodzielnie?

Samochód to rzecz święta. Dla wielu kierowców jest przestrzenią równie prywatną, co własne mieszkanie. To pierwszy powód, dla którego niechętnie oddajemy auta w ręce sprzątających ekspertów. Po drugie, zawsze istnieje obawa, że ktoś popełni błąd w sztuce i uszkodzi coś w naszym pojeździe. Przecież nikt nie zadba o samochód z równą dokładnością i uwagą, jak jego właściciel! Po trzecie, profesjonalne pranie tapicerek jest niewiarygodnie drogie i wymaga rozstania się z samochodem na co najmniej kilka godzin. Ktoś chętny?

Dla kogo samoobsługowy odkurzacz parowy?

Parowe odkurzacze do prania tapicerek, które w prosty sposób może obsługiwać każdy, to najlepszy pomysł na urozmaicenie oferty myjni samoobsługowej, stacji benzynowej, czy parkingów przy ważniejszych trasach. Urządzenia piorące Self Service i Self Service Plus cieszą się olbrzymim zainteresowaniem wszędzie, gdzie zostały już zamontowane, przede wszystkim ze względu na niski koszt czyszczenia.

Funkcje i zalety samoobsługowych odkurzaczy parowych

Odkurzacze parowe Self Service wykorzystują działanie gorącej suchej pary do usuwania zabrudzeń i dezynfekcji tkaniny, z której wykonane są tapicerki samochodowe. Sprzątanie z pomocą odkurzacza parowego nie jest czasochłonne; użytkownik sam decyduje o powierzchni, którą chce poddać czyszczeniu. Może więc skupić się na doraźnym usuwaniu najbardziej rzucających się w oczy zabrudzeń, albo poddać gruntownej dezynfekcji całość obić siedzeń. Cały proces dodatkowo przyspiesza dzięki temu, że tapicerka czyszczona w ten sposób schnie w błyskawicznym tempie. Niewątpliwą zaletą tej metody jest fakt, że sucha para jest bezpieczna dla elementów elektronicznych, które znajdują się w aucie.

Dlaczego warto inwestować w odkurzacze Self Service i Self Service Plus?

Znamy już korzyści dla użytkowników odkurzaczy Self Service: szybkie, tanie i bezpieczne usuwanie zabrudzeń, bakterii, roztoczy i przykrych zapachów z samochodu. Popyt zdaje się gwarantowany, ale w dalszym ciągu nie wiemy, czy inwestycja jest opłacalna. Czy nie wymaga za dużych nakładów finansowych od właściciela maszyn? Co z kosztami eksploatacji? – pytamy eksperta z Green Steam.

Idea odkurzaczy samoobsługowych jest tak prosta, że aż genialna. Urządzenia typu Self Service wykorzystują wyłącznie działanie pary o temp. powyżej 100 stopni Celsjusza. Dla właściciela oznacza to, że nie musi nawet inwestować w detergenty! Nowoczesne maszyny mają znacznie ograniczony pobór mocy, a duża pojemność bojlera i zbiorników na wodę nie wymaga częstego uzupełniania. Sprawne i bezawaryjne działanie gwarantuje system zabezpieczający przed zamarzaniem „Anti-freez”. Opłaty pobierane są od użytkowników za pomocą specjalnego systemu gotówkowego, dzięki czemu cała operacja przebiega bez zaangażowania jakichkolwiek pracowników. Maszyna pracuje na siebie sama!

W przypadku odkurzaczy Self Service Plus, użytkownik ma możliwość prania parowego wspomaganego detergentem. Koszt utrzymywania takiej maszyny nie wzrasta jednak drastycznie. Przeciętne zużycie detergentu na jeden samochód nie przekracza… 0,1 litra, a zatem wciąż są to wartości znikome w zestawieniu z miesięcznym zyskiem szacowanym na średnio 2,5 tys. zł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *