Gadżety i akcesoria, których nie może zabraknąć w Twoim samochodzie

maxresdefault (1)

Technologia postępuje w szybkim tempie i jeśli nie możesz sobie pozwolić na zakup nowego samochodu raz lub czy razy w roku, są szanse, że obecnemu może brakować niektórych najnowszych gadżetów…. Jednak jak przy coraz większej liczbie akcesoriów i gadżetów znaleźć te, które naprawdę mogą ci się przydać? Pomożemy!

Maty podłogowe na każdą pogodę

Jeśli mieszkasz w regionie z dużą ilością deszczu i/lub śniegu, takie maty to świetna inwestycja jeśli chodzi o ochronę dywanu samochodu przed wszelkimi rodzajami zabrudzenia. Mimo, że producenci samochodów sprzedają własne maty podłogowe, przemysł wtórny robi to samo, a zwykle za dużo mniejszą ilość pieniędzy. Sprawdź te maty na www.znajdzpromocje.pl i skorzystaj z bardzo przystępnych cen.

Nadajnik FM Bluetooth

Twój samochód jest pozbawiony funkcji Bluetooth? Poszukaj opcji z możliwością przesyłania strumieniowej muzyki za pośrednictwem stereofonu samochodowego oraz opcją skorzystania  bezpłatnego połączenia z telefonu. Rozejrzyj się za wygodnymi zestawami słuchawkowymi bluetooth przymocowanymi do ucha.

Uchwyty na telefon

Wielu ludzi korzysta z smartfonów do nawigacji GPS i innych funkcji. Aby utrzymać ręce na kole i skupić się na drodze, kilka firm oferuje uchwyty do telefonów komórkowych, które mogą przyssać się do szyby samochodu. Najlepsza opcja to ta uniwersalna, która pasuje do wszystkich telefonów, a dodatkowo taka któa może obracać się w pełnym kącie 360 stopni.

Lustrzane odbicie lusterka wstecznego

Każda dodatkowa opcja widoczności podczas jazdy jest świetna, a dodanie większego pola widzenia do tylnego lustra pomaga w bezpieczniejszej jeździe. Dodając wypukłe lusterko wsteczne, widzisz lepiej znajduje się za samochodem, za pomocą szybkiego spojrzenia.

Kamerka na desce rozdzielczej

Niestety, oszustwo ubezpieczeniowe jest obecnie nagminny6m problemem i bez dowodów na to, co wydarzyło się podczas wypadku, trudno udowodnić, że nie jesteś winny. Kamera taka rejestruje wszystko, co dzieje się podczas jazdy i zapewnia cyfrowy dowód wideo pokazujący, co naprawdę się stało, gdy nastąpi kolizja.
Cyfrowy miernik opony

Kontrola ciśnienia powietrza w samochodzie jest ważna nie tylko dla bezpieczeństwa, ale także dla długiej żywotności opon i ogólnej efektywności zużycia paliwa. Dla prostych, szybkich odczytów, cyfrowy wskaźnik opony świetnie się nadaje. Jeszcze lepszy jest ten zasilany na energię słoneczną, przez co nigdy nie wymaga baterii. Dobrze, gdy ma wyświetlacz LED i wbudowane światło. Mierzona do 99,5 PSI może również mierzyć w Kpa, Bar i kg / cm2.

Awaryjny zestaw drogowy

Różne sytuacje zdarzają się w życiu, a tym bardziej na drodze. Aby pomóc sobie w razie awarii, lub wypadku, konieczny jest awaryjny zestaw drogowy. Ten zestaw waży zaledwie parę kilo i zawiera kable wspomagające, latarkę, dwie baterie, taśmę elektryczną, szczypce, śrubokręt 2 w 1, poncho deszczowe, i wiele więcej w zależności od tego, co wybierzesz.

Nawigacja GPS

Mimo, że dzisiaj jest to powszechne w samochodach, wiele osób nadal nie ma wbudowanych urządzeń nawigacyjnych GPS.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *