Gadżety na smartfony dla motocyklistów – wybieramy najlepsze

Technologia zmieniła świat motocykli i nie ma powodu, dla którego nie mógłbyś i ty skorzystać z tych gadżetów high-tech podczas jazdy swoim jednośladem. Jest wiele rzeczy, od kamer po systemy głośników, które można łatwo przymocować do swojej maszyny – bez konieczności wiercenia czy trwałego mocowania.

Nawet jeśli jesteś tradycjonalistą i chcesz mieć absolutne minimum dołączone do motocykla, wciąż jest mnóstwo elektroniki godnej do rozważenia – wystarczy wejść na sklep www.homescreen.pl by przekonać się, co ma do zaproponowania. W rzeczywistości wielu doświadczonych technologicznie motocyklistów twierdzi, że nie wiedzieli, jak mogli do tej pory jeździć bez tych gadżetów.

Oto kilka tych, które będziesz chciał przy swoim motocyklu:

Chociaż niekoniecznie jest to gadżet, kabura smartfona na motor może otworzyć wiele nowych możliwości. Po podłączeniu telefonu do zbiornika lub deski rozdzielczej możesz uzyskać dostęp do wielu aplikacji związanych z motocyklami. W rzeczywistości istnieją aplikacje turystyczne, które pokazują ulubione trasy motocyklistów w Twojej okolicy. Obejmuje to filmy, zdjęcia i komentarze od innych kierowców. Dodatkowo istnieją aplikacje, które przypominają Ci poprzez alerty na telefonie, kiedy musisz wykonać zadania konserwacyjne, takie jak wymiana oleju, wymiana filtra, zmiany płynów czy poprawa ciśnienia w oponach. Po prostu śledź kilometry za pomocą aplikacji i bądź na bieżąco z harmonogramem konserwacji.

To coś więcej niż zwykły uchwyt na smartfona. Dzięki idealnemu dopasowaniu pod dany model, równocześnie pozwala na to, by smartfon sprawdził się jako urządzenie muzyczne i nawigacja GPS. Przezroczyste etui są przyjazne dla ekranu dotykowego, a niejeden z nich można także śmiało przymocować do torby podróżnej, aby zwiększyć możliwości przechowywania.

Zlokalizuj swój motor

Jeśli jeździsz po dużym mieście lub chcesz zostawić swój motocykl na zewnątrz, zawsze chcesz wiedzieć, gdzie się znajduje. Dzięki systemowi Kryptonite RealTime możesz przymocować to małe urządzenie GPS do swojego motocykla, aby stale śledzić je z dowolnego miejsca.

Gadżet wyposażony jest w odporną na warunki pogodowe osłonę chroniącą przed wilgocią, wibracjami i wysoką temperaturą. Z dowolnego komputera, tabletu lub smartfona wyposażonego w system GPS, możesz z łatwością znaleźć swój motocykl, jeśli zostanie on kiedykolwiek skradziony lub przeniesiony. Ponadto można go skonfigurować tak, aby wyświetlał ostrzeżenia SMS lub e-mail, jeśli motocykl będzie ruszony z miejsca bez Twojej wiedzy. Posiadanie takiego gadżetu to święty spokój  i zadbanie o bezpieczeństwo swojej maszyny – a to z całą pewnością jest warte inwestycji w technologię.

Kamera

Jeśli chcesz mieć kamerkę – szukaj takiej cechuje się podwyższoną jakością obrazu, działa z dwukrotnie większą liczbą procesorów i większą ilością liczby klatek na sekundę. Przy rozdzielczości 4K30 i 2,7K50 z szybkością 1080p120, z pewnością uzyskasz absolutnie malownicze wideo z twoich podróży. Taki gadżet nie tylko zapewni ci mnóstwo materiału z jazdy – co ma znaczenie dla każdego wielbiciela przejażdżek widokowych, ale także pomoże Ci w razie wypadku drogowego, ponieważ wielu kierowców używa tych urządzeń, aby udowodnić, kto ponosi winę.

2 komentarze “Gadżety na smartfony dla motocyklistów – wybieramy najlepsze”

  1. Zarabianie na kryptowalutach jest całkiem realne, o ile dobrze się poza tę tematykę. Trzeba być stale na bieżąco ze wszystkimi nowościami, bo na tym rynku sytuacja zmienia się błyskawicznie. Warto zajrzeć na ,https://beatcoin.pl/notowania/, gdzie znajdziemy wszystkie aktualne kursy kryptowalut, a także nowości i ciekawe informacje ze świata wirtualnej waluty. Bardzo przydatna strona, polecam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *