Jak ze smakiem ozdobić samochód na ślub?

Dla wielu Par Młodych organizacja ślubu to bardzo stresujący moment. Trzeba zadbać o tak wiele szczegółów, by w tym wyjątkowym dniu, wszystko wyszło idealnie. Na długiej liście przygotowań znajduje się również wybór oraz dekoracja samochodu, którym w dniu ślubu Para Młoda będzie się przemieszczać. Tylko w jaki sposób ozdobić samochód? Jakie dekoracje wybrać, by zrobić to ze smakiem?

Wybór samochodu do ślubu

Przede wszystkim samochód, który zawiezie Młodą Parę do ślubu i na wesele musi być sprawny. Poza tym powinien być utrzymany w nienagannym stanie i być czysty. Najczęściej Młode Pary jako środek transportu wybierają limuzyny. Mają one przestronne wnętrza, zapewniają komfortową podróż i są wyznacznikiem elegancji. Dla fanów nowoczesnych rozwiązań ciekawszą opcją będą samochody sportowe znanych i cenionych marek jak np. Ferrari lub Mustang. Jednak nawet przeciętny pojazd może stać się wyjątkowy, wystarczy, że się odpowiednio udekoruje.

Odpowiedni dobór dekoracji

Czym się kierować przy doborze dekoracji do samochodu ślubnego? Przede wszystkim warto wiedzieć, że nie mogą to być przypadkowe dekoracje. Należy je dobrać do rodzaju pojazdu oraz jego kolorystyki. Jeśli postaramy się połączyć te dwa czynniki, uda nam się stworzyć dekorację w dobrym stylu, która będzie współgrać ze stylem auta. Do przyozdobienia samochodu można wykorzystać wiele materiałów i dekoracji – od sztucznych i żywych kwiatów, po materiałowe kokardy, wstęgi, czy balony. Najpiękniej jednak komponują się kompozycje ze świeżych kwiatów i to o nich warto pomyśleć w pierwszej kolejności. Można je wzbogacić delikatnymi kokardami z tiulu na drzwiach samochodowych lub koronką na masce. Jedno jest pewne – im mniej ich będzie, tym lepiej będzie wyglądał samochód. Nie można przesadzać z ilością dekoracji, bo otrzymamy zupełnie odwrotny efekt, bardziej kiczowaty. A tego raczej nikt by nie chciał. Poza tym nie zapominajmy, by stawiać na te rozwiązania, które są łatwe w montażu i będą bezpieczne dla lakieru. Nie powinno się stosować wszelkiego typu dekoracji, które wymagają użycia kleju lub taśm klejących.

Gdzie można nabyć odpowiednie dekoracje?

pomoc drogowa Magdeburg telefonIstnieją różnego typu hurtownie oraz sklepy, które oferują w sprzedaży właśnie dekoracje ślubne na samochód. Niektóre działają online, inne prowadzą sklepy stacjonarne. Z pewnością liderem w kwestii dekoracji ślubnych jest Hurtownia dekoracji Czakos.pl. Swoim klientom oferuje bardzo zróżnicowany asortyment, więc znajdziemy tutaj nie tylko dekoracje na samochód, ale również ozdoby, które będzie można wykorzystać w aranżacji domu, bramy, czy samochodów gości weselnych. Co ważne, hurtownia Czakos działa online, więc można zrobić zakupy bez wychodzenia z domu. Wystarczy nam komputer z dostępem do sieci i wygodna kanapa, by kupić wszystko, czego nam potrzeba. Osoby preferujące stacjonarne sklepy powinny poszukać czegoś w swojej okolicy. Typowych sklepów oraz hurtowni z artykułami dekoracyjnymi jest całkiem sporo. Trzeba tylko dobrze poszukać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *