Jak zorganizować rodzinny wyjazd za granicę bez auta?

Chciałabyś wyjechać ze swoją rodziną na niezapomniany urlop, lecz nie masz samochodu? A może po prostu szukasz formy transportu, która pozwoli Ci uniknąć wielogodzinnej jazdy za kółkiem? Koniecznie przeczytaj nasz artykuł! Dowiesz się z niego, jak zorganizować rodzinny wyjazd za granicę bez samochodu.

Wyjazdy zagraniczne to najlepsza forma na spędzenie wolnego czasu. Umożliwiają poznanie odmiennych kultur i obcowania z pięknem architektury. Jednak gdy w grę wchodzi podróż z dziećmi, bo bywa ona bardzo uciążliwa. Nie wszyscy dorośli znoszą dobrze długie podróże, a co dopiero dzieci. Wydawać by się mogło, że w takich przypadkach jednym rozwiązaniem okazuje się samochód, ale co wtedy, gdy ilość chętnych na wyjazd jest większa, niż ilość dostępnych miejsc? Czy ktoś powinien ustąpić i zrezygnować z wyjazdu, a może istnieją lepsze rozwiązania, które warto wziąć pod uwagę?

Kilkuosobowy wyjazd za granicę o wybór środka transportu

Posiadanie przestronnego i wieloosobowego minivana to dla wielu osób tylko marzenie. Koszt utrzymania takiego samochodu nie należy do najtańszych, więc tylko nielicznie mogą pozwolić sobie na zakup samochodu, który zapewni transport wieloosobowej rodzinie na zagraniczne wycieczki. Pozostaje w takim razie rozważenie kilku innych opcji. Samolot, pociąg, a może bus? Samolot to najszybszy sposób podróżowania, ale dla dzieci może stanowić poważne wyzwanie. Pociąg oferuje komfort, ale podróż może być długa i wymagać przesiadek, co również bywa uciążliwe, w szczególności przy dzieciach i bagażach. To może w takim razie bus? Wygodny i przestronny środek transportu, który jest w stanie zapewnić miejsce dla 9 osób i dowieźć je pod wskazany adres.

Jeśli rodzinny wyjazd, to tylko busem

Busy, które oferuje https://busnow.pl, to idealna opcja na wyjazd zagraniczny dla wieloosobowej rodziny. Ten środek transportu ma przestronne wnętrza i wygodne siedzenia, które dodatkowo można regulować według własnych preferencji. Jeśli planujemy podróż w kilka osób, możemy wynająć cały bus również z kierowcą tylko do własnych usług. Co więcej, na grupy zorganizowane przewidziane są atrakcyjne zniżki, co sprawia, że zostanie nam pieniędzy na inne atrakcje. Nie sposób też zapomnieć o tym, że BusNow.pl oferuje odbiór spod domu i dowóz pod dokładny adres, co sprawia, że jednym środkiem transportu na miejsce. Busy mają pojemne bagażniki, nie trzeba się martwić o to, że zostanie naliczona dodatkowa opłata za nadbagaż – tutaj czegoś takiego nie ma, zwłaszcza gdy wynajmujemy go wyłącznie do swojej dyspozycji. Nad bezpieczeństwem podróży zawsze czuwa sprawdzony i doświadczony kierowca, który doskonale radzi sobie na dalekich trasach i dokłada starań, by jego współpasażerowie byli zadowoleni. Taka podróż okazuje się idealnym rozwiązaniem zarówno dla wymagających dorosłych, jak i dzieci.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *