Jak zorganizować transport gości po przyjęciu weselnym?

Transport ślubny jest jednym z tych zadań logistycznych, które plasują się bardzo wysoko na liście ważnej logistyki ślubnej, która wymaga czasu i równocześnie bardzo nisko na liście logistyka ślubna, która wymaga czasu.

Chociaż transport gości nie jest konieczny, istnieją pewne wesela, podczas których byłyby miłym dodatkiem dopasowanym do poziomu komfortu gości i ułatwiłyby im życie, jak w przypadku przyjęć okolicznościowych organizowanym w takim miejscu jak http://www.szkutnia.waw.pl/pl/przyjecia_okolicznosciowe/ .

Zapewnienie transportu może być świetnym pomysłem, jeśli:

  • twój ślub jest w miejscu z bardzo ograniczonym parkingiem lub bez parkingu

  • ma osobne miejsca dla samej ceremonii i miejsca przyjęcia (i są one daleko od siebie)

  • jeśli hotel, w którym przebywają goście i miejsce przyjęcia są od siebie daleko

  • trudno jest dojechać do miejsca przyjęcia

Transport ślubny jest równoznaczny z trzema głównymi kryteriami, a kiedy każda ta kwestia jest odpowiednio dopasowana i zaplanowana, otrzymasz idealne połączenie wspaniałego przepływu transportu weselnego. Nie da się omówić transportu weselnego bez tych trzech czynników:

  • czasu

  • liczby zarezerwowanych transportów i autobusów

  • tego, jak duże są samochody/autobusy (ile osób mogą zmieścić)

Kwestia czasu

Transport ślubny to świetne narzędzie, które pomoże ci sprawniej zorganizować ślub, gdy jego czas jest odpowiednio zaplanowany. Powinieneś wiedzieć dokładnie, kiedy przybędą goście, aby zaplanować rozkład jazdy i musisz wiedzieć, jak długo potrwa transport z miejsca odbioru do miejsca ślubu. Najprawdopodobniej będziesz musiał zaplanować kilka samochodów dla gości (w zależności od liczby gości), więc upewnij się, że masz wiedzę co do czasu i miejsca odbioru, aby nikt nie został na lodzie! Bądź świadomy tego, jak wcześnie samochody mogą wymagać rozpoczęcia odbierania gości, aby ukończyć wystarczającą liczbę rund, aby wszyscy goście udali się na miejsce przed ceremonią.

Jeśli wynajmujesz minimalną ilość transportu na przyjęcie okolicznościowe, to może oznaczać, że odbiór musi zacząć się odpowiednio wcześnie, dlatego upewnij się, że zaplanowałeś wystarczająco dużo czasu na ceremonię / przyjęcie weselne, aby wszystko (lub prawie wszystko) było gotowe do czasu, gdy Twoi pierwsi goście zaczną przyjeżdżać. Musisz być w stanie zaoferować swoim gościom coś do picia lub jedzenia, jeśli będą musieli poczekać kolejną godzinę, aby reszta gości przyjechała. Planując czas odbioru, współpracuj z firmą transportową tak, aby oszacować, ile czasu zajmie odebranie (zwykle 10 minut na zebranie się), czas jazdy i odjazd (kolejne 5-10 minut), a następnie czas jazdy z powrotem do miejsca odbioru, aby dowiedzieć się, o której godzinie można zaplanować transfer dla następnych gości. Ustalenie czasu odbioru jest często określane przez ustalenie, o której godzinie potrzebny jest ostatni transfer gości, a następnie obliczenie tego z powrotem.

Uważaj, jeśli masz rodziny z dziećmi lub starszych gości. Rodziny z małymi dziećmi lub niemowlętami i starszymi gośćmi zwykle wychodzą po krojeniu tortu – więc upewnij się, że masz zaplanowany transport dla nich w tym czasie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *