Jakie dodatkowe usługi oferują wypożyczalnie samochodów?

Wypożyczalnie samochodów oferują swoim klientom szeroką flotę pojazdów w różnych segmentach i klasach. Dlatego bez problemu wynajmiemy auto miejskie, sportowe, czy nawet dostawcze. Jednak oprócz tego w ofercie danej firmy mamy możliwość skorzystania z dodatkowych usług. Na co możemy liczyć oprócz wynajmu samochodu?

Odbiór i zwrot z dowolnego miejsca

Wiele wypożyczalni samochodów oferuje klientom elastyczne usługi, dzięki którym wynajem pojazdu będzie szybką transakcją bez zbędnej ilości formalności. Samochód najczęściej można zarezerwować online poprzez formularz kontaktowy, e-mail, czy telefon. Następnie pracownicy firmy dostarczają auto do domu lub firmy we wskazane wcześniej miejsce. Odbiór odbywa się w ten sam sposób. Umożliwia to wygodę podczas różnych sytuacji, a my właściwie nie musimy się niczym martwić.

Wynajem samochodu z kierowcą

lubiatowo domekNajczęściej w dodatkowych usługach wypożyczalni mamy do dyspozycji wynajem auta z kierowcą. Dotyczy to zazwyczaj pojazdów klasy premium lub luksusowej. Z takiej oferty korzystają często firmy, które potrzebują wynająć samochód z kierowcą. Także osoby prywatne mogą skorzystać z takiej opcji, np. rezerwując auto do ślubu. Kierowca zawiezie parę pod dom, do kościoła, salę weselną, czy na sesję zdjęciową.

Wynajem na różną okazję

Wynajem pojazdów na różne okazje wiążę się z poprzednim akapitem. Wypożyczalnie proponują rezerwacją samochodów na różnego typu uroczystości, np. rocznice, bankiety, konferencje, rozmowy biznesowe, czy imprezy okolicznościowe. Mamy możliwość rezerwacji zarówno samochodu samodzielnie, jak i z kierowcą. Chętnie zatem z tego rozwiązania korzystają właśnie firmy, które potrzebują wygodnego środka transportu dla swoich pracowników, gości, czy kontrahentów.

Wypożyczalnie wynajmują także auta na lotnisko dla wszystkich, którzy przylecieli na krótki, czy dłuższy okres. Nie będziemy musieli martwić się transportem, gdy brakuje nam własnego pojazdu. Z tej oferty korzystają w dużej mierze turyści.

Przewóz osób

Większe wypożyczalnie samochodów, które specjalizują się w wynajmie busów lub pojazdów dostawczych oferują przewóz osób. Niekiedy są to przewozy zarówno krajowe, jak i międzynarodowe. Przewozy najczęściej zamawiane są przez organizatorów imprez, (np. przedsiębiorstwa), biura turystyczne, czy szkoły. Możemy zatem zarezerwować dany samochód dostawczy lub bus. Podobna kwestia tyczy się transportu towarów, gdzie także mamy możliwość wynajmu większego pojazdu. Wystarczy jedynie znaleźć wypożyczalnie, posiadającą we flocie busy lub samochody dostawcze.

Wiele ofert wypożyczalni znajdziesz przez Internet, gdzie czeka na Ciebie szeroka oferta i duży wybór firm. Jednak zachęcamy tym samym do skorzystania z usług Rent Dream Car, gdzie z pewnością nie zawiedziesz się swoim wyborem!

źródło zdjęcia: freepik.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *