MK 677 a jakość snu – co kryje się za tą korelacją?

Sen jest prawdopodobnie jednym z najważniejszych czynników przyczyniających się do zdrowego życia. Jest niezbędny do wzrostu mięśni, funkcji poznawczych i poziomu energii. W tym poście omówimy, jak używać MK 677 do poprawy snu.

Dla sportowców lub tych, którzy ciężko pracują na siłowni, aby schudnąć i zyskać mięśnie, dobry sen jest niezwykle ważny. Im bardziej ćwiczysz swoje ciało, tym bardziej musisz pozwolić mu odpocząć i zregenerować się, aby było przygotowane do powrotu następnego dnia.

Ale czasami sam sen nie pomoże ci być dobrze wypoczętym, nawet jeśli bez problemu pójdziesz spać. Równie ważna jest jakość snu i tu mówi się o substancjach takich jak MK 677, które mogą w tym pomóc, a także promować wzrost organizmu. Ale czym jest MK 677 i jak pomaga lepiej spać? Oto krótki przewodnik, który pomoże Ci się dowiedzieć.

Co to jest MK 677 i dlaczego ciągle o nim słyszę?

MK 677 to skuteczny środek pobudzający wydzielanie hormonu wzrostu (substancja indukująca sekrecję w organizmie). Substancja znana również jako ibutamoren lub Nutrobal jest popularnym suplementem wzrostu dla sportowców i osób starających się budować mięśnie.

Jest to silny środek pobudzający wydzielanie, który można stosować na wiele sposobów w celu zwiększenia poziomu HGH (ludzkiego hormonu wzrostu) w systemie. MK 677 jest często uważany za SARM (selektywne modulatory receptora androgenowego), ale to nie to samo. Może mieć podobne działanie do SARM, ale jego główną atrakcją jest to, jak podnosi ilość IGF-1 (insulinopodobnego czynnika wzrostu) i HGH w ludzkim ciele.

Został początkowo opracowany w celu zmniejszenia objawów zaburzeń, takich jak osteoporoza i inne dolegliwości mięśniowe. Ale zwiększony poziom tych hormonów wzrostu ma również kilka korzyści dla sportowców i osób, które chcą budować swoje ciała.

Ale oprócz promowania hormonów wzrostu, MK 677 jest przydatny dla sportowców i osób, które chcą budować mięśnie i schudnąć na różne sposoby. Jednym z najbardziej widocznych efektów MK 677 jest wzór snu danej osoby. Kiedy śpisz lepiej, naturalnie czujesz się bardziej wypoczęty, a Twoje ciało może szybciej się zregenerować, aby być aktywnym następnego dnia. W poniższych sekcjach dowiesz się, jak MK 677 może ulepszyć twój sen.

Jak MK 677 wpływa na sen i regenerację?

Chociaż obszar badań w tej dziedzinie jest wciąż w początkowej fazie, kilka badań wykazało, że doustne leczenie MK 677:

• ma pozytywny wpływ na cykl snu
• poprawia jakość snu.

W badaniu przeprowadzonym na zdrowych młodych i starszych osobach dorosłych stwierdzono, że długotrwałe stosowanie doustnie aktywnego hormonu wzrostu ma głęboki wpływ na jakość snu. W przypadku osób starszych, spożycie MK 677 spowodowało prawie 50% wzrost snu REM (szybki ruch gałek ocznych) i znaczny spadek opóźnienia REM. W dużym stopniu zmniejszyły się również odchylenia od normalnego snu.

Oznacza to, że MK 677 nie tylko poprawia jakość snu, ale również koryguje hiposomatotropizm (spadek wydzielania hormonu wzrostu przysadki), który może być przyspieszony wraz z wiekiem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *