Karty paliwowe w firmie transportowej

Przemierzamy dziesiątki, setki tysięcy kilometrów. Koła naszych samochodów, prawie nigdy, nie przestają się kręcić. Wlewamy hektolitry paliwa do banków. Dlatego coraz częstszym rozwiązaniem stają się karty flotowe.

Karty flotowe – szybkość i wygoda

Dysponentami kart na paliwo są przede wszystkim firmy posiadające flotę samochodów i zatrudniające wielu kierowców. Karty flotowe, dają niezbędną w transporcie swobodę korzystania z zasobów, którymi dysponuje firma. Pozwalając, będącym w trasie kierowcom, swobodnie zarządzać czasem, przejechanymi kilometrami i ustalaniem przerw. Co, w rezultacie, przynosi korzyści wszystkim stronom. Stwarza także pole, do przyjemnej współpracy i sprzyja miłej atmosferze w pracy.

A chyba każdy z nas właśnie w takich warunkach chciałby pracować?

Zadowolony pracownik

Transport, to najbardziej rozwinięty sektor w Unii Europejskiej. Co więcej, przez ostatnie lata Polska wyrosła na prawdziwą potęgę transportu! Taka sytuacja bardzo cieszy ale też napawa dumą, bo transport wymaga dużej sprawności logistycznej zarówno od dyspozytorów, jak i od kierowców. Karty flotowe zapewniają obu stronom nieoceniony komfort pracy. A przecież wiadomo, nie ma to jak zadowolony pracownik!

Najważniejszych jest kierowca

Branża transportowa cierpi na jeden jedyny deficyt. Ciągle za mało jest dobrze wykwalifikowanych kierowców. Dlatego zaufany kierowca staje się na wagę złota.

Przemierza samotnie tysiące kilometrów, biorąc odpowiedzialności za wartościowy towar. Dbając o odpowiednie warunki dla powierzonych mu przesyłek. Zapewnienie bezpieczeństwa i swobody przejazdu powinno być dla pracodawcy priorytetem. Dlatego coraz więcej kierowców jest zaopatrzonych przez swoich pracodawców w karty paliwowe Orlen, BP Plus, bądź innego rodzaju. Dzięki czemu, kierowca ma swobodny dostęp do zasobów floty. I może w komfortowy i bezpieczny sposób realizować powierzone mu zlecenia.

W drodze do przyszłości

Pomoc drogowa SłubiceKarty paliwowe, może nie są już nowością ale jest to produkt, który wciąż się rozwija i na pewno jest krokiem milowym do transportu przyszłości.

W Polsce najbardziej popularnymi pozostają floty Orlen i BP Plus, co na pewno wiąże się także z największą dostępnością stacji. Największe koncerny, siłą rzeczy, stają się też prekursorami zmian we własnej branż. I to oczywiście miało miejsce także w transporcie.

Niesamowicie dynamicznie rozwijający się sektor, otworzył możliwości do wprowadzenia produktu, który idealnie odpowiadał potrzebom odbiorców. Dlatego już w 2009 roku weszła, na polski rynek, pierwsza karta paliwowa. Podnosząc jakość polskiego transportu do poziomu europejskiego. A nawet wynosząc go, do godnego naśladowania dla wszystkich krajów Unii.

Dziś na bezkresnych autostradach Europy rozbrzmiewa polska mowa! A polskie floty transportowe zalicza się do najbardziej profesjonalnych.

A o tym, jak uzyskać dla swoich pracowników komfort korzystania z karty paliwowej, na pewno dowiecie się z naszej stron https://www.flotex.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *