Kiedy opłaca się wynajem busa?

W dzisiejszych czasach wynajem busów staje się usługą coraz bardziej popularna oraz cieszącą się zainteresowaniem coraz większej rzeszy klientów. Nie dziwi, więc fakt, że tego typu firmy prężnie się rozwijają i udoskonalają oraz poszerzają proponowane oferty wynajmu, tak aby jak najlepiej sprostać oczekiwaniom oraz wymogom stawianym im przez rosnącą liczbę zainteresowanych. Pewnie nie raz zastawialiście się czy wynajem busa jest dla was opłacalny? Zapewne też rozważaliście w jakich sytuacjach jest to najlepsze rozwiązanie? Postarajmy się więc zagłębić w temat i poszukać odpowiedzi na nurtujące nas pytania.

Co nam oferują firmy wynajmujące busy?

Należy nadmienić, że wypożyczalnie proponują zarówno wynajem krótkoterminowy (kilka dni lub weekend), jak i długoterminowy (trwający miesiąc lub dłużej). To którą ofertę wybierzemy zależy przede wszystkim od naszych potrzeb i celu podróży. Ponad to za dodatkową opłatą możemy również wynająć busa z kierowcą, co znacznie ułatwia sprawę osobom nie posiadającym prawa jazdy. Zatem tylko od Nas zależy, z której propozycji skorzystamy.

Wynajem busa – dla kogo?

Otóż okazuje się, że wypożyczenie busa jest rozwiązaniem dobrym dla każdego. Zatem oferta wynajmu skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, firm oraz instytucji publicznych. Jednym słowem każdy może znaleźć tu coś dla siebie.

W jakich sytuacjach?

Pewnie zastawiacie się w jakich sytuacjach wynajem auta jest właśnie dla was?. Spróbujmy rozważyć odrębne sytuacje dla klientów indywidualnych oraz firm i instytucji publicznych.

Kliencie indywidualny:

 • zepsuł Ci się samochód lub miałeś kolizję, a potrzebujesz dostać się na spotkanie, firma podstawi samochód we wskazane przez Ciebie miejsce
 • trzeba dowieź gości na wesele, wieczór kawalerski lub panieński, większą imprezę rodziną lub studniówkę, czy też inną imprezę, wynajem busa z kierowcą, to doskonałe rozwiązanie które pozwoli gościom bawić się bez obaw o ilość spożytych trunków wysokoprocentowych
 • planujesz wyjazd wakacyjny, sylwestrowy, zimowy z większą ilości osób, albo wypad ze znajomymi lub dużą rodziną, po co jechać na kilka samochodów, skoro można wynająć busa
 • w dogodny sposób możesz także dostać się na lotnisko
 • przeleciałeś do kraju, na krótko chcesz pozwiedzać i odwiedzić rodzinę

Firmy i instytucje publiczne:

 • w przypadku gdy trzeba dowieź pracowników na bankiet lub imprezę integracyjną, szkolenia oraz spotkania biznesowe
 • dla produkcji filmowych, gdy trzeba dowieź na plan ekipę, aktorów, epizodystów czy też statystów
 • gdy pracownicy sezonowi muszą dostać się na miejsce pracy
 • w przypadku wycieczek szkolnych oraz studenckich
 • w przypadku gdy posiadają Państwo firmę przewozową, a nie posiada cię jeszcze własnego transportu

Jak widać możliwości i zastosowań jest wiele, ale zawsze możemy wynajem  wykorzystać do własnych potrzeb i według własnego uznania. Powyżej zostały zaproponowane tylko niektóre  rozwiązania z pośród licznych możliwości.

Wynajem busa – dlaczego warto?

Zalety dla klientów indywidualnych:

 • wynajęty przez nas bus pomieści zdecydowanie więcej osób niż niejeden samochód osobowy. Zatem jeśli organizujemy większy wyjazd rodzinny lub w gronie przyjaciół, to jest to właściwe rozwiązanie dla Nas.
 • równie ważny jest aspekt ekonomiczny. Wynajmując busa, oszczędzamy dużo pieniędzy, bowiem koszty podróży zostają rozdzielone pomiędzy wszystkich uczestników.
 • dodatkowo wynajem busa z kierowcą, zagwarantuje nam dojazd do wyznaczonego celu podróży, nawet jeśli nie znamy przebiegu trasy, bowiem to nie jest już nasze zmartwienie. Ponad to, ta opcja zapewnia nam komfort w postaci wspólnie spędzonego czasu z resztą podróżnych. Możemy, więc poświęcić czas na wspólne rozmowy, gry lub inne rozrywki i cieszyć się bliskością naszych współtowarzyszy.
 • wynajem busa gwarantuje nam również, że bez problemu zmieścimy wszystkie nasze bagaże. Tak, więc w tym przypadku nie musimy ograniczać się z ilością zabranych rzeczy, jak w przypadku podróży samochodem osobowy, samolotem lub innym środkiem komunikacji.
 • kiedy podróżujemy autobusem lub pociągiem musimy korzystać z wielu środków komunikacji i kilkakrotnie się przesiadać, aby dotrzeć do wyznaczonego celu. Tymczasem wynajem busa, rozwiązuje wszelkie niedogodności związane z przesiadkami, bowiem samochód podjeżdża po nas w wyznaczone miejsce i dowozi bezpośrednio do celu podróży.
 • podróżowanie busem zapewnia nam również komfortową, wygodną i bezpieczną jazdę, nie tylko ze względu na większą przestrzeń pojazdu, ale również dlatego, że firmy oferują nam wysokiej klasy, w pełni wyposażone, nowe auta.

Zalety dla firm:

Firmy poza powyżej wymienionym zaletami, zyskują jeszcze dodatkowe możliwości.

 • firma, która wynajmuje busy, nie ryzykuje sama zakupując nowe auta.
 • koszty wynajęcia samochodu, może wliczyć sobie w koszty prowadzenia działalności gospodarczej, co jest bardzo korzystnym rozwiązaniem.
 • na wypożyczenie busów firma nie musi również zaciągać żadnego kredytu i tym samym nie obciąża to jej finansów.

Okazuję się zatem, że tego typu usługi nie są tak drogie jak mogło by nam się wydawać. W związku z tym wynajem busa jest dla nas nie tylko opłacalny finansowo, ale także zapewni Nam bezpieczną i wygodną podróż w gronie większej ilości znajomych lub rodziny.

Ponad to dobre wypożyczalnie busów oferują promocje i rabaty oraz często dobierają ceny do indywidualnych potrzeb klienta, co czyni ofertę wypożyczenia busa jeszcze bardziej korzystną i atrakcyjną.

Jeśli zależy Państwu na wykwalifikowanej i profesjonalnej obsłudze oraz wysokiej klasy aut typu bus Mercedes Vito to zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej wypożyczalni – VITORENT http://wynajem-busow.waw.pl/

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *