Ciekawe konferencje biznesowe dla logistyki i transportu w 2021 roku

Działasz w branży logistycznej lub w obszarze rynkowym powiązanym z TSL? Jeśli tak, wykorzystaj szansę na poszerzenie kontaktów biznesowych oraz wymianę doświadczeń z innymi przedsiębiorstwami. Sprawdź ciekawe konferencje biznesowe dla logistyki i transportu. Co jeszcze czeka nas w 2021 roku? Sprawdź!

Konferencje: logistyka i transport – dlaczego warto?

Uczestnictwo w konferencjach transportowych czy logistycznych oraz innych eventach branżowych dla kategorii TSL to doskonała sposobność na to, aby:

  • zapoznać się z aktualnymi trendami w branży TSL,
  • sprawdzić, z jakimi wyzwaniami mierzy się rynek, zwłaszcza a pandemicznej rzeczywistości,
  • nawiązać nowe, wartościowe kontakty biznesowe,
  • przyjrzeć się temu, jak radzi sobie na rynku konkurencja.

Dlatego jeśli tylko masz sposobność, wybierz się na konferencje biznesowe poświęcone transportowi i logistyce. Pamiętaj! W 2021 roku wiele eventów takich jak konferencje logistyczne czy transportowe odbywa się online. A to ogromna szansa na uczestnictwo nawet w eventach, które odbywają się w dużej odległości od siedziby Twojej firmy.

Jakie konferencje transportowe i logistyczne warto wybrać?

Choć w 2021 roku, z uwagi na sytuację pandemiczną, liczba konferencji, kursów i szkoleń dla branży TSL jest mniejsza, nadal można znaleźć kilka ciekawych propozycji. Gdzie zatem warto się wybrać?

  • Międzynarodowe Targi Transportu, Spedycji i Logistyki – odbędą się między 17 a 19 czerwca 2021 roku w Warszawie. To jeden z największych eventów w tym roku.
  • Konferencja Smart Warehouse – odbędzie się w Poznaniu między 1 a 2 września i będzie poświęcona innowacjom technologicznym dla centrów logistycznych i magazynowych.
  • MODERNLOG, czyli XV Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu – to kolejne duże wydarzenie, które będzie się odbywało między 31 sierpnia a 3 września 2021 na terenie MTP w Poznaniu.
  • Translogica Poland – VIII Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki odbędą się w Warszawie między 3 a 5 listopada 2021.

W dalszej perspektywie warto przyjrzeć się też międzynarodowym targom LogiMAT 2022, które odbędą się w marcu przyszłego roku w Stuttgarcie. Jak zatem widać, nie zabraknie szans na to, aby zaczerpnąć branżowych inspiracji. Z całą pewnością warto to zrobić, aby jeszcze lepiej ukierunkować działania swojej firmy w popandemicznej rzeczywistości.

Polecamy:
Sprowadzanie aut z Niemiec – wszystko co powinieneś wiedzieć

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *