Te lampy do łazienki możesz zamontować nawet w prysznicu!

Nawet bardzo częste polewanie wodą tym produktom jest niestraszne. Są one także bardzo nisko podatne na zniszczenie poprzez przypadkowe uderzenie na przykład słuchawką prysznicową. O czym mowa? Chodzi o oświetlenie łazienkowe o najwyższych klasach szczelności, czyli IP54 i wyższym. To najmocniejsze modele dostępne na rynku, które możesz montować nawet w publicznych prysznicach. Wielogodzinny wpływ wilgoci nie wpłynie na nie w żaden negatywny sposób. Przedstawiamy ciekawe propozycje od czterech różnych marek.

Kinkiet do łazienkiLucide Luna

Dlaczego by w prysznicu nie postawić na lampę ścienną? Zwłaszcza tę o IP54? Bez obaw, możecie śmiało ją umieszczać w tym miejscu. Ten okrągły model zapewni przyjemne, nastrojowe światło podczas każdej kąpieli. Mały, ciepły punkt świetlny znacznie poprawi relaks. Bardzo ciekawe w omawianej lampie jest także to, że jedną z jej części można obracać, nadając niepowtarzalnego wyglądu. To unikalne rozwiązanie doceni każdy, kto będzie brał kąpiel.

Lampa łazienkowa na sufit – NowodvorskiTahoe

Tahoe to coś dla wszystkich tych, którzy kochają plafony do łazienki. Wszystko jest tu wykonane z tworzywa sztucznego i mocno zabezpieczone przed wilgocią, w związku z czym zestaw ma solidne IP65. Nowoczesny styl produktu perfekcyjnie wpisze się w minimalistyczne łazienki, w których wykorzystane są elementy chromowane. Zaznaczmy na koniec, że waga modelu wynosi zaledwie nieco ponad 500 gram.

Oświetlenie nad lustro MaxlightFinger

W lustrze przeglądamy się dość często, a więc powinno być ono dobrze doświetlone. Wsparciem w tym zakresie będzie służyć lampa łazienkowa typu galeryjka MaxlightFinger. Wąski panel z wbudowanym modułem LED ma długość aż 90 centymetrów i świeci jasnym, ciepłym światłem o mocy 1 115 lumenów. Oprawa tej lampki ma elegancki, czarny kolor. Dla porządku wspomnijmy też o klasie ochronności, czyli IP54. Jest ona dobra zarówno do łazienki, jak i nawet do pryszniców ogrodowych.

Lampki łazienkowe typu wpusty – Eglo Margo

Gdy oświetlenie ma być umieszczone w suficie prysznica, zdecydujmy się na wpusty z IP65, takie jak Eglo Margo. Jego bazową część zaprojektowano z niezwykle mocnej, niepodatnego na korozję odlewanego aluminium, do którego dodano osłonę żarówki z satynowego szkła. Średnica tego okrągłego produktu to około 8 centymetrów, w jednym prysznicu możemy więc śmiało montować dwie bądź nawet trzy sztuki. W komplecie te łazienkowe lampy zawierają żarówki ledowe, dzięki czemu już na starcie zyskujemy oszczędność zakupową.

Wszystkie opisane wyżej produkty znajdziecie państwo w sklepie internetowym z oświetleniem Lajtit.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *