Meble z lokalnego salonu czy robione na zamówienie?

Nie zamierzamy temu zaprzeczać. Kuchnia na wymiar będzie kosztować znacznie więcej niż gotowy, wolnostojący zestaw. Dlaczego więc ludzie wciąż chcą kuchni wykonanej na zamówienie, zamiast wejść do lokalnego sklepu z artykułami budowlanymi?

Odkrywamy kilka powodów, dla których ludzie wybierają meble kuchenne Lublin swoich marzeń na zamówienie.

Jesteś w centrum wszystkiego

Najważniejszą częścią tworzenia kuchni na miarę są ludzie, którzy w niej będą mieszkać. Twój projektant będzie chciał zrozumieć, czego potrzebujesz od pokoju. Nie tylko dynamika i indywidualne wymagania Twojej rodziny, ale także Twoja osobowość i styl życia. Lubimy wiedzieć, jak będziesz korzystać z pokoju na co dzień i jak może się to różnić na specjalne okazje. Ile osób będzie w pokoju? Gotujecie we dwoje? Czy są dzieci lub zwierzęta do rozważenia?

Ważne są również proste praktyczności. Musisz być w stanie dotrzeć do wszystkich szafek, czy to wysokich, czy niskich. Wszelkie niepełnosprawności lub inne specyficzne wymagania muszą być zaspokojone. Dopiero gdy to zostanie wyjaśnione – możesz rozpocząć proces projektowania na zamówienie. Projektanci skorzystają ze swojego wieloletniego doświadczenia, aby stworzyć idealny pokój dla Ciebie i Twojej rodziny. Mogą też zakwestionować niektóre z Twoich z góry przyjętych pomysłów i wrzucić kilka radykalnych sugestii, ale efektem końcowym będzie kuchnia, z której będziesz dumny.

Praktyczne rozwiązania

Żadne dwa domy nie są takie same, dlatego też żadna kuchnia nie powinna być taka sama. Skrojona na miarę kuchnia idealnie wpasuje się w każdą przestrzeń, tak jakby była tam od zawsze. Podparte kolumny, niezręczne przestrzenie i nierówne ściany mogą powodować prawdziwy ból głowy w przypadku standardowych rozmiarów gotowych kuchni. Dzięki dostosowanemu podejściu możesz w pełni wykorzystać te funkcje.

Kręte ściany są powszechną cechą starszych domów. Dzięki ręcznie robionej kuchni wszystko będzie idealnie pasować do otaczającej go architektury.

Projektanci pomogą Ci dobrać odpowiedni układ do kształtu i wielkości pomieszczenia, liczby korzystających z niego osób oraz Twojego stylu życia.

Na zamówienie projekt Twojej kuchni może zawierać wszelkiego rodzaju krzywe i kąty, aby dopasować się do przestrzeni i stworzyć praktyczne pomieszczenie, które emanuje stylem i designem. Wybór urządzeń jest również poprawiony dzięki indywidualnemu projektowi. Nie tylko można je bezproblemowo zintegrować z całym projektem, ale także skorzystać z wiedzy eksperckiej w wyborze właściwych.

Maksymalizacja przestrzeni

Przestrzeń magazynowa jest zwykle priorytetem. Skrojony na miarę projekt uwzględni wyposażenie kuchni, które posiadasz i sposób, w jaki z niego korzystasz. Każdy przedmiot otrzyma wtedy swój własny dom, niezależnie od tego, czy jest na wystawie, czy schowany.

Dzięki ręcznie robionej kuchni istnieją nieograniczone możliwości przechowywania. Wszystkie jednostki są w pełni konfigurowalne. Skorzystaj z tego!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *