Monitoring GPS — niezbędne narzędzie

Sprawne oraz rentowne wykorzystanie pojazdów w firmie wymaga przede wszystkim odpowiedniej kontroli, która aktualnie jest możliwa dzięki wykorzystaniu innowacyjnych rozwiązań obejmujących monitoring GPS, jak również kontrolę paliwa. Takie rozwiązania pozwalają zaproponować odpowiednie zmiany mające na celu poprawę wykorzystania floty, jak również zwiększenie bezpieczeństwa pracowników, z pewnością warto więc rozważyć ich zakup i instalację.

Monitoring GPS — niezbędne narzędzie w każdej firmie transportowej i nie tylko

Jeżeli chodzi o monitorowanie pojazdów GPS odgrywa tutaj kluczową rolę – lokalizator GPS w pojeździe służbowym to w dzisiejszych czasach konieczność, pozwalająca na odpowiednie zarządzanie flotą i zapewnienie terminowości. Jeżeli szukasz rozwiązania, które najlepiej spełni Twoje oczekiwania i będzie dopasowane to potrzeb Twojej firmy, to w tym przypadku polecamy monitoring gps Flota-Online.pl, a to wszystko dlatego, że w tej branży liczy się przede wszystkim doświadczenie i indywidualne podejście do klienta, które gwarantuje system Flota-Online.

Monitoring GPS — działanie

System monitoringu GPS działa w bardzo prosty sposób — po zalogowaniu się do systemu ukaże się nam mapa z podglądem wszystkim pojazdów, które zostaną do tego systemu wprowadzone. Dostajemy więc możliwość obserwacji pozycji pojazdów, podglądu ich trasy w wybranym przedziale czasu oraz stanu, w jakim aktualnie znajduje się pojazd (postój lub jazda). Możliwe jest również uzyskanie informacji o parametrach takich jak prędkość czy poziom paliwa.

W zależności od konfiguracji pojazdu, jak i zastosowanych sond możliwa jest również dokładna kontrola paliwa — tego rodzaju kontrola może być niezwykle istotna dla przedsiębiorstwa, ponieważ pozwala na obserwację tendencji związanych ze zużyciem paliwa, jak również umożliwia optymalizację kosztów i zwiększenie świadomości kierowców na temat ekonomicznej jazdy. Urządzania monitorujące zużycie paliwa pozwalają na zmniejszenie wydatków na paliwo nawet o 20%, co potwierdzają firmy, które zdecydowały się na wdrożenie tego typu rozwiązania.

Jeden komentarz dla wpisu “Monitoring GPS — niezbędne narzędzie”

  1. W każdej firmie monitoring – to dziś standard. W końcu stoją tam samochody całej floty i nawet także samochody pracowników (te prywatne). No chyba, że szef daje swoim pracownikom samochody służbowe. Staje się to wtedy, gdy docenia się pracownika na wysokim poziomie. Można mu także zapewnić odpowiedni odpoczynek – warto zaglądnąć tu http://www.comp-geo.pl/, aby docenić to, co dla firmy robi. Jeśli ktoś się stara i firma ma z niego dobry zarobek, to dlaczego nie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *