Motoryzacyjny prezent pod choinkę

01

Jak co roku w okolicach świąt masz nadzieję, że pod choinką znajdziesz wyjątkowy prezent, który będzie spełnieniem Twoich marzeń, a tam ciągle tylko krawat – a to w kropki, a to w paski, skarpety z reniferem Rudolfem, a może kolejny „uroczy” kubek ze zdjęciem Twojej drugiej połówki? Hmm… czyżbyś, o ironio nie tego właśnie się spodziewał? Porzuć więc mrzonki i w tym roku sam spraw sobie prezent idealny!

Kilka sekund do setki

Zawsze marzyłeś o tym aby zasiąść za kierownica sportowego samochodu i wycisnąć z niego co tylko fabryka dała?  Wzrost ciśnienia, przyspieszone tętno, mocniejsze bicie serca i nieograniczona radość z jazdy tak kultowymi samochodami jak Lamborghini, Ferrari, Audi czy Nissan – to właśnie możesz sobie zafundować biorąc w swoje ręce losy gwiazdkowego prezentu! Te sportowe cacka warte po kilkaset tysięcy złotych, teraz są w zasięgu Twojej ręki…i Twojego portfela (tańsze prezenty dla kierowców znaleźliśmy również na http://www.czasnaprezenty.pl/category/pomysl-na-prezent/)

Przeglądnęliśmy różne portale prezentowe proponujące przejazdy sportowymi samochodami po specjalnie przygotowanych do tego torach. Oferta Autoprezent.pl wydała nam się najatrakcyjniejsza – oferują aż trzy lokalizacje torów wyścigowych – z długimi prostymi, dobrymi do dociśnięcia gazu do dechy, na których możesz zrealizować voucher na przejazd sportowymi furami – te natomiast zaczynają się już od 159 zł za okrążenie – co sam przyznasz, nie jest wygórowaną ceną za spełnienie pewnie jeszcze dziecięcych marzeń, o tym aby zasiąść w skórzanym fotelu kierowcy, wsłuchać się w to podniecające mruczenie silnika i w zaledwie kilka sekund rozpędzić się do setki.

Ekstremalna jazda, niezapomniane emocje

Emocje na torze wyścigowym to niezawodny pomysł na prezent – nawet jeśli miałbyś go sobie zrobić sam! Wystarczy wejść na stronę portalu Autoprezent.pl, a tam poczujesz się jak dziecko w sklepie z cukierkami, ponieważ ilość kultowych samochodów, oraz różnorodność pakietów przyprawia o zawrót głowy – możesz wybrać na przykład przejazd Ferrari, Lambo, Audi lub Nissanem GTR albo skonfrontować te dzikie bestie i zafundować sobie pojedynek tych samochodów, aby sprawdzić w którym czujesz się najlepiej.

Voucher na jazdę ważny jest aż przez 365 dni od zakupu, dlatego możesz go zrealizować w dogodnym dla Ciebie terminie – co jest dodatkowym atutem ofert Autoprezent.pl. Jeżeli więc choć przez chwilę chcesz poczuć się jak profesjonalny kierowca wyścigowy, docisnąć pedał gazu do podłogi w najszybszych samochodach świata i osiągnąć swój rekord prędkości – bez obawy o fotoradary, niezapomniane motoryzacyjne emocję masz teraz na wyciągnięcie ręki!

Zobacz pełną ofertę sklepu z motoryzacyjnymi prezentami na Autoprezent.pl – sprawdziliśmy ich, są godni zaufania.

Jeden komentarz dla wpisu “Motoryzacyjny prezent pod choinkę”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *