Myjnie bezdotykowe z myślą o kierowcy

Myjnie bezdotykowe są obecnie niezwykle wygodnym miejscem, w którym można odświeżyć bądź gruntownie umyć samochód bez fizycznego kontaktu z powierzchnią szyb i karoserii. Mycie bezdotykowe jest dość lekką czynnością sprowadzającą się do trzymania myjki ciśnieniowej. Jeśli jednak zależy nam na myciu za pomocą gąbki czy rękawicy z mikrofibry – użycie tego typu akcesoriów również jest akceptowalne na myjni samoobsługowej.

Idea myjni bezdotykowych dedykowana kierowcom

Producenci myjni o podwyższonym standardzie od zawsze proponowali swoim klientom wyłącznie sprawdzone rozwiązania. Myjnie bezdotykowe rozsiane po całym kraju wychodzą naprzeciw oczekiwaniom kierowców, wybierając lokalizacje, z którą jest im zawsze po drodze. Są to trasy przelotowe, parkingi, okolice marketów spożywczych.

Tego typu myjnie samoobsługowe coraz częściej są umieszczane również w mniejszych miejscowościach, umożliwiając wygodny dostęp do usługi bez obawy o działania konkurencji.

Konstrukcje myjni bezdotykowych charakteryzują się najwyższą jakością komponentów, która tworzy miejsce wygodne z intuicyjną i przejrzystą samoobsługą. Myjnie, które często posiadają barwną konstrukcję w postaci banerów widoczną z daleka, stanowią dla każdego kierowcy bardzo wygodne i przede wszystkim estetyczne miejsce będące idealnym przystankiem podczas długiej podróży. Dla wielu osób mycie auta jest czynnością odprężającą, dlatego wolą korzystać z nowoczesnych myjni.

Producent myjni bezdotykowych – sekret sukcesu

Lśniące, czyste samochody opuszczające myjnię samoobsługową są jej wizytówką ukazującą rezultat idealnie skomponowanej techniki mycia oraz świadomości osoby myjącej w kwestii optymalnego dozowania środków myjących. Tylko zachowanie równowagi pomiędzy efektywnością mycia a proekologicznym działaniem gwarantuje oszczędność prądu, chemii i wody. Sprawdzony producent myjni samoobsługowych i bezdotykowych Cleanart korzysta z najbardziej wygodnych i precyzyjnych rozwiązań technologicznych działających w oparciu o systemy wykorzystywane przez nowoczesne myjnie samochodowe.

Myjnie bezdotykowe – programy mycia

Mycie wysokim ciśnieniem (90 – 110 bar), spłukiwanie (zmiękczoną wodą), woskowanie, nabłyszczanie (środek nabłyszczający wraz z wodą zdemineralizowaną) – to podstawowe programy mycia występujące na każdej myjni bezdotykowej. Oczywiście dostępne są również opcjonalne programy mycia takie jak mycie szczotką (umożliwia dojście do trudno dostępnych miejsc), zastosowanie piany aktywnej (wykazującej wysokie właściwości usuwające zabrudzenia) oraz zastosowanie pauzy wydłużające proces pionowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *