Najciekawsze gadżety samochodowe

RD1212NH-e1449092305218

Fani motoryzacji

Fani motoryzacji szukają gadżetów, które nie tylko wpłyną pozytywnie na jakość użytkowania samochodu, ale również sprawią, że nasz samochód będzie wyróżniał się spośród innych. Poniżej przedstawimy listę ciekawszych gadżetów samochodowych.

Oczyszczacz powietrza

Nie jest to żaden zapach samochodowy, lecz specjalne urządzenie, niwelujące nieprzyjemne zapachy we wnętrzu samochodu poprzez produkcję ozonu. Aby urządzenie sprawnie działało, należy podpiąć je do gniazdka w samochodowej zapalniczce.

Giętkie opony Michelin

Nowocześnie, nieco futurystycznie wyglądające opony marki Michelin są nowością na rynku. Jako jedyne do tej pory na rynku nie potrzebują powietrza, a ich najważniejszą cechą jest niwelowanie wszelkich niedogodności drogi.

Felgi LED

Felgi LED coraz częściej wybierane są poprzez amatorów motoryzacji. Oprócz walorów użytkowych posiadają walory wizualne, bowiem oprócz kolorowego podświetlenia światła LED są w stanie wyświetlać obrazy na samochodowych felgach, co jest nowością na rynku.

Zasłaniarka do tablic rejestracyjnych

Znanym już na rynku gadżetem jest urządzenie zasłaniające tablice rejestracyjne. Urządzenie służy do zasłaniania tablic rejestracyjnych w momencie, kiedy nie chcemy ich ujawniać. Choć jego używanie nie jest do końca zgodne z przepisami, daje wielką frajdę.

System równoległego parkowania

Dość nowe urządzenie, które zamontowane do tylnej części nadwozia umożliwia sprawne sterowanie maszyną, przez co parkowanie staje się łatwiejsze.

Pompy do benzyny

Jednym z przydatnych urządzeń dla każdego użytkownika samochodu jest pompa do paliwa i benzyny. Urządzenie służy do przelewania wyżej wymienionych cieczy, co z pewnością jest przydatne w wielu awaryjnych sytuacjach. Urządzenie wykonane jest z trwałych materiałów, co umożliwia długoletnie bezawaryjne użytkowanie. Dzięki kompletnemu wyposażeniu możliwe jest tankowanie paliwa w różnych, nie zawsze łatwych warunkach. Ciekawe pompy zmaleźliśmy np. na https://pompadobenzyny.pl/

Kamery samochodowe

Mówiąc o gadżetach samochodowych nie można zapomnieć o takim urządzeniu, jak kamera monitorująca drogi. Może wydawać się to niczym szczególnym, jednak to niepozorne urządzenie jest bardzo przydatne, zwłaszcza w nieprzyjemnych sytuacjach, takich jak stłuczka. Rejestrator taki jest w stanie rozwiać wszelkie nieporozumienia na drodze.

Jakie gadżety do samochodu wybrać?

Na rynku znaleźć można wiele urządzeń, które wpłyną zarówno na komfortowe użytkowanie samochodu, ale również wpłyną wizualnie na samo auto. Na rynku motoryzacyjnym znaleźć można wiele takich gadżetów, poczynając od urządzeń elektrycznych, poprzez dodatki poprawiające wygląd. Ostateczny wygląd naszego samochodu zależy od tego, co wybiorą jego właściciele. W kwestii bezpieczeństwa znaleźć można rejestratory jazdy czy czujniki parkowania, ułatwiające parkingowe manewry. Jednak oprócz tego rodzaju urządzeń można zaopatrzyć się w urządzenia poprawiające komfort jazdy. Na wygodę podczas podróżowania można wpłynąć takimi dodatkami, jak chociażby oczyszczacz powietrza, a wygląd naszego urządzenia można poprawić podświetlaczami LED czy nowoczesnymi oponami Michelin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *