Najpopularniejsze marki samochodowe w e-sklepach

Czy można kupić samochód przez internet? Napewno tak. A jakie marki są najpopularniejsze? To bardzo specyficzne i względne pytanie. Wszystko zależy od tego, ile dany kupiec ma pieniędzy. Jeśli ktoś się z nimi nie liczy, może kupić w ciemno samochód taki, o jakim tylko mu się zamarzy. Jednak są to skrajne sytuacje i nawet jak ktoś ma mnóstwo kasy, na pewno chciałby zobaczyć co kupuje. Tym samym e-sklep samochodowy musi posiadać stacjonarny adres, oraz fizyczne samochody i ogranicza się li tylko do swoistego wyboru auta przez kupującego. Dalsza część transakcji zazwyczaj odbywa się w realu.

buy-car-online

Jakie są najpopularniejsze auta w e-sklepach?

Można by pomyśleć, iż sam wybór doskonali kupca. Nie jest to takie proste. Jak to mówią: „ile głów, tyle pomysłów”. Tak też jest i przy wyborze określonej marki. Jeśli ktoś posiada firmę np. budowlaną, szuka samochodu, który może mu pomóc w jego pracy. I tutaj, prawie na pierwsze miejsce wybija się Volkswagen T4. Jest to samochód nie do zdarcia.

Ostatnie sztuki tego modelu zostały wyprodukowane w 2003 roku, więc siła jego „rocznikowego przebicia” jest niewielka. Za to sam Volkswagen T4 bije na głowę swoich pobratymców (T5, czy T6 – najnowsze), choćby z powodu swojej bezawaryjności. Samochód ten pomimo wieku, wciąż trzyma się w cenie i jest bardzo popularny. Kupić dobrą T-czwórkę, to podnieść swoje zyski w firmie.

Ale które jeszcze?

Napewno ten, który mało pali, oraz można nim spokojnie zaparkować z naszych, współczesnych, zatłoczonych miastach. Jest też w miarę bezawaryjny. Z tą bezawaryjnością, to bym nie przesadzała, ponieważ samochód to tylko maszyna i ma prawo się psuć. No, ale jeśli się psuje nagminnie, wtedy jego właściciel wystawia tej marce niezbyt pochlebną opinię. W dzisiejszych czasach takie opinie można znaleźć oczywiście w internecie.

Powyżej wspomnieliśmy o samochodzie dla firm budowlanych. Jaki jednak samochód chciałby kupić przysłowiowy „Kowalski”? Można spokojnie powiedzieć, iż prym wiodą wszystkie pokrewne volkswagena, nawet te, które są produkowane na jego podzespołach, czyli czeskie Skody, czy hiszpańskie Seaty, oraz inne. Wielu ludzi narzeka na volkswagena. „Dziś narzekają – jutro kupują”. To niezaprzeczalny fakt. Kolejnym samochodem popularnym w e-sklepach jest Opel. To światowa marka, oferująca bardzo kompaktowe samochody nie tylko dla singli, także dla całej rodziny. Posiada w swojej ofercie zarówno małe corsy, jak też większe typu combi. Jednak nie należy zapominać o Audi.

Tutaj już cena znacznie rośnie, w zależności od wyposażenia samego samochodu, oraz od jego zużycia. Także BMW jest bardzo popularną marką szczególnie dla tych, którzy chcą „czuć” pod nogą siłę i prędkość swojego „rumaka”. Powinniśmy także wspomnieć o Mercedesie. Marka ta prezentuje sobą nie tylko lata doświadczenia, także posiada prawdziwą bezawaryjność swoich produktów. Nie należy również zapominać o tym, iż najbardziej popularne marki mogą być tym samym bardzo atrakcyjne dla złodziei samochodów.

Źródło: https://sky-shop.pl – profesjonalne sklepy internetowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *