Czym różni się Smart Casco od pełnego AC? Artykuł sponsorowany przez LINK4

Chciałbyś ubezpieczyć auto na wypadek nieprzewidzianych okoliczności, ale odstrasza Cię cena pełnego AC? Możesz zdecydować się na minicasco. LINK4 oferuje ubezpieczenie, które zapewni Ci bezpieczeństwo i nie zrujnuje portfela. 

Czy wiesz, że w Polsce rocznie kradzionych jest prawie 7 000 aut? A kilkaset tysięcy ulega tak poważnym uszkodzeniom na skutek wypadku, że nadaje się już tylko do zezłomowania?

Na szczęście istnieje sposób by uniknąć wydatków związanych takimi nieszczęśliwymi zdarzeniami. LINK4 oferuje bardzo korzystną polisę, czyli Smart Casco. Zagwarantuje Ci ona pełny zwrot kosztów w wypadku kradzieży, zniszczenia auta na skutek działania żywiołów lub szkody całkowitej.

Co to jest Smart Casco?

Polisa Smart Casco zapewni Ci bezpieczeństwo finansowe, gdy Twoje auto ucierpi na skutek działania żywiołów, takich jak gradobicie, powódź, pożar, huragan, lawina, lub inne siły przyrody. W takich sytuacjach to ubezpieczyciel pokryje koszt wymiany porysowanej karoserii, naprawy wgnieceń lub wymiany wybitej szyby. Otrzymasz odszkodowanie także wtedy, jeśli Twój samochód zostanie skradziony, ktoś się do niego włamie lub go zniszczy.

Jeśli wykupisz Smart Casco, otrzymasz odszkodowanie, gdy Twoje auto ulegnie tak poważnemu uszkodzeniu, że zostanie orzeczona całkowita szkoda. Może być to spowodowane wypadkiem drogowym, zderzeniem się z innym pojazdem, osobą, zwierzęciem lub przedmiotami pochodzącymi z zewnątrz. Inne okoliczności, które obejmuje Smart Casco w LINK4, to szkoda całkowita, powstała na skutek działania osób trzecich, np. wandalizmu, wybuchu, zatopienia lub nagłego działania czynnika termicznego, a także chemicznego.

Czym Smart Casco różni się od pełnego AC?

Pełne AC zapewnia kompleksową ochronę na wypadek uszkodzenia Twojego auta lub jego kradzieży. Odszkodowanie uzyskasz również, gdy samochód ulegnie wypadkowi z Twojej winy, a naprawa szkód będzie opłacalna, to znaczy wyniesie ona mniej, niż wart jest Twój pojazd. Pełne AC zapewnia wiele dodatkowych korzyści, takich jak możliwość naprawy auta w autoryzowanym serwisie lub ubezpieczenie bagażu podręcznego przed kradzieżą.

Alternatywą dla pełnego AC jest polisa Smart Casco znana jest również jako minicasco. LINK4 przygotował ofertę, która stanowi sprytne rozwiązanie dla osób, chcących chronić swój samochód wyłącznie od ryzyk, których obawiają się najbardziej. Dzięki temu cena takiej polisy może być dużo niższa, niż koszt pełnego AC. Dla przykładu – doświadczony kierowca, który czuje się pewnie za kierownicą i jeździ bezszkodowo, może wybrać ubezpieczenie tylko od żywiołów i kradzieży, czyli zdarzeń, na które ma znikomy wpływ.

Polisa Smart Casco dostępna jest w aż 5 różnych wariantach:

  • żywioły,
  • kradzież,
  • kradzież i żywioły,
  • szkoda całkowita i żywioły,
  • szkoda całkowita, kradzież i żywioły.

Smart Casco w LINK4 – wybierz polisę dla siebie!

Cena pełnego ubezpieczenia AC wydaje Ci się za wysoka, a Ty nie lubisz ponosić wydatków, jeśli nie jest to absolutnie konieczne? A może pełen pakiet AC to dla Ciebie za dużo? Dla takich osób skierowana jest polisa Smart Casco. Cena tego ubezpieczenia zaczyna się już od kilkudziesięciu złotych. Koszt jej zakupu jest więc naprawdę znikomy, zwłaszcza w porównaniu z wydatkami, które należy ponieść za poważną naprawę auta lub w wypadku jego utraty.

Jeśli zdecydujesz się na Smart Casco w LINK4, cena składki uzależniona jest od wartości pojazdu, a także ryzyk, przed którymi chcesz je zabezpieczyć. Możesz zdecydować się tylko na ochronę przed działaniem żywiołów albo kradzieży, lub na pakiet obejmujący łączne, wybrane przez Ciebie ryzyka. Zapoznaj się z Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia dostępnymi na stronie www.link4.pl i wybierz rozwiązanie odpowiadające Twoim indywidualnym potrzebom.

Smart Casco. Kilka słów na koniec 

Jeśli pragniesz zabezpieczyć Twoje auto przed kradzieżą, niszczycielskim działaniem sił przyrody lub atakami wandali, zdecyduj się na Smart Casco. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie lubią przepłacać i którym cena pełnego ubezpieczenia AC wydaje się za wysoka. Polisa ta zabezpieczy Cię nawet przed wydatkami w razie wystąpienie szkody całkowitej. Oznacza to, że otrzymasz odszkodowanie, jeśli Twoje auto zostanie zniszczone w stopniu, w którym jego naprawa nie będzie możliwa lub opłacalna.

Ile wyniesie Cię ubezpieczenie Smart Casco w LINK4? Sprawdzisz to na stronie https://www.link4.pl/ubezpieczenie-smart-casco. Wystarczy, że skorzystasz z prostego kalkulatora online, a odpowiedź poznasz już w 60 sekund.

Sprawdź ofertę ubezpieczeń w LINK4 i nie bój się utraty lub zniszczenia Twojego samochodu!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *