PLUSTOUR – oferta przewozu osób

Jeśli kiedykolwiek organizowałeś wesele czy obsługiwałeś masową imprezę, to wiesz, jak ważną sprawą jest przewóz osób. Dobrze jest mieć do dyspozycji doświadczoną, solidną firmę dysponującą wykwalifikowaną kadrą kierowców oferującą wynajem busów w Łodzi.

obsługujemy wesela i imprezy masowe

Firma  PLUSTOUR oferuje przewozy osób Łódź, czyli przewóz wycieczek szkolnych, firmowych lub objazdowych, a także transfery lotniskowe, przewozy pracownicze, zwiedzanie, wesela, wieczory panieńskie i kawalerskie czy wyprawy wędkarskie i nurkowe. Firma PLUSTOUR obsłuży także niejedną konferencję, trasę koncertową czy imprezę masową.

Jedna osoba oraz cała wycieczka

Ofertę adresujemy zarówno dla osób indywidualnych jak i grup zorganizowanych. Wynajem busów  przewiezie zarówno rodzinę i znajomych na ślub czy inną imprezę okolicznościową, jak i cały klub sportowy na zawody, turniej czy zgrupowanie, a także dzieci na kolonię czy wycieczkę krajoznawczą lub pracowników firmy na wyjazd szkoleniowy.

Doświadczenie i profesjonalizm

Firma PLUSTOUR oferuje bezpieczne przewozy autokarowe, opiekę profesjonalnych kierowców, doświadczenie i auta o wysokim standardzie. Doświadczenie jest bardzo ważne, gdyż praca kierowcy jest bardzo odpowiedzialna. Odpowiada on nie tylko za siebie ale i za bezpieczeństwo.

6 zalet wynajmu busa z kierowcą:

  1. Komfort psychiczny – czujesz się zaopiekowany przez kogoś innego. Przez kogoś, kto ma doświadczenie w swoim fachu, jest profesjonalistą, ma niezbędne certyfikatu. Przez kogoś, kto po prostu jest specjalistą w tym, co robi.
  2. Nie musisz znać trasy – czyli nie musisz nerwowo spoglądać na mapę, nie musisz też mapy nawet kupować. Powierzasz podróż komuś, kto niejedną mapę ma w małym palcu. Kto nie zabłądzi i pojedzie prosto do celu.
  3. Nie martwisz się warunkami panującymi na drodze – jako kierowca martwiłbyś się, czy jest korek, czy jest ślisko, czy panują złe warunki pogodowe, Masz jednak ten komfort psychiczny, że tymi wszystkimi rzeczami martwi się Twój kierowca.
  4. Bezpieczeństwo podróżnych – powierzasz w ręce doświadczonego kierowcy. To idealna sytuacja, bo troska o bezpieczeństwo innych jest poważnym obciążeniem.
  5. Sen – możesz z niego korzystać do woli, gdy kierowcą jest ktoś inny.
  6. Rozrywki – w czasie jazdy busem możesz oddać się różnego rodzaju rozrywkom, takim jak rozmowa z innymi ludźmi, korzystanie z laptopa, komórki czy też czytanie książki albo obejrzenie filmu.

Co sprawdzić?

Jeżeli wynajmujesz busa, sprawdź przede wszystkim, czy firma oferująca wynajem busów posiada odpowiednie referencje, licencje i certyfikaty. PLUSTOUR oferujący przewozy autokarowe może pochwalić się potwierdzoną przez Rzeczpospolitą Polską licencję do wykonywania krajowego transportu drogowego w zakresie przewozu osób samochodem osobowym, licencję do wykonywania międzynarodowego zarobkowego przewozu osób autokarem lub busem czy też certyfikat kompetencji zawodowych w międzynarodowym transporcie drogowym osób oraz inne licencje i referencje. Transport osób Łódź PLUSTOUR to profesjonalizm na skalę światową.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *