Podkłady na łóżko 100% zabezpieczenie

Podkłady stosowane pod prześcieradło na materac powinny stanowić element każdego łóżka. Nowoczesne materace i stelaże są bardzo drogie, w przypadku nieprzewidzianej sytuacji, gdy nastąpi zalanie cieczą, zajdzie potrzeba ponownego zakupu. Bakterie mnożą się w niesamowicie szybkim tempie, a w zależności od stopnia zalania, będą one przeradzać się w grzyby i pleśń. W łóżku, w którym doszło do takiej sytuacji, nie powinno się spać, a już szczególnie w przypadku dzieci i niemowląt. Zakup ochraniacza jest niewielki w stosunku do ceny materaca. Wysokiej jakości wyrób, mający wszelkie atesty, odpowiedni jest dla każdego. Umieszcza się go za pomocą gumek, które trzymają matę ochronną znakomicie. Nie przesuwa się, ani też nie jest odczuwalna, ponieważ po założeniu stanowi spójną część wraz z materacem. Na wierzch można zupełnie jak dotychczas nakładać dowolne prześcieradła. Pranie oraz suszenie maty również nie należy do trudnych, co oczywiście można skontrastować ze zdejmowanymi pokrowcami materacy, oraz ile kłopotu one sprawiają. Rozmiary ochraniaczy są dostosowane do każdej długości o szerokości produkowanych łóżek.

Podkłady czyli pewna ochrona Twojego materaca
Wszystkie produkty są łatwe do prania, higieniczne i mogą być wykorzystywane przez dłuższy czas, podkład służyć zatem może do wielokrotnego użytku.
Podkłady powinny być 100% nieprzemakalne dedykowane są dla małych dzieci lub osób z nimi śpiących, a także osób starszych i chorych. Podkład wodoodporny/nieprzemakalny to produkt m.in. oddychający, wodoodporny, paroprzepuszczalny, pochłaniający wilgoć, antyalergiczny. Idealny produkt aby poprawić komfort snu i odpoczynku. Uniwersalne zastosowanie 100% bezpieczne, grubsze i milsze w dotyku

Małe dzieci, a szczególnie niemowlęcia nie potrafią zadbać o to, aby wokół nich panowała czystość i porządek. Zdarza się często, iż mocz nasiąknie w materac łóżka, a wówczas nie powinniśmy go czyścić, tylko wymienić na nowy. Bardzo szkodliwe bakterie oraz grzyby nie będą sprzyjać zdrowemu wypoczynkowi malucha. Lepiej jest jednak zapobiegać takim sytuacjom, niż wpaść w kolejne koszty nowego materaca. Ochraniacz na materac to doskonała i nowoczesna metoda, o której niezawodności przekonało się już wiele osób. Wysoka jakość wykonania polskich mat ochronnych nie powoduje alergii, powierzchnia to tkanina bawełniana, poprawiająca jakość snu. Od spodu znajduje się polyuretanowa membrana, która przejmuje największe zadanie, nie przepuszcza żadnej cieczy. Taki ochraniacz jest łatwy w praniu i czyszczeniu, nie można go wyczuć po d prześcieradłem, jest bardzo cienki i stanowi integralną część z powierzchnią, na której się znajduje. Różne dostępne wymiary od 60×120 dla maluchów, aż po 220×200 dla dorosłych to komfort dopasowania do swojego łóżka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *