Podróżuj wygodnie, bezpiecznie i bez zmartwień

Wygoda podróżowania to nie tylko możliwość zajęcia wygodnego miejsca za kierownicą własnych czterech kółek. Owszem, posiadanie własnego samochodu jest wygodne, ale do czasu, gdy trzeba uregulować sprawę ubezpieczenia, naprawy pojazdu, bądź jego serwisowania.Czym zatem jest wygoda podróżowania? Przede wszystkim możliwością odbycia podróży z punktu A do punktu B, bez konieczności “zaliczania” czasochłonnych przesiadek i z wyłączeniem wszelkich obowiązków ciążących na posiadaczu takiego pojazdu.

Sieciowa wypożyczalnia samochodów – wygoda i komfort dla klienta

Wyobraźmy sobie osobę, która przyjeżdża na wakacje do miasta, oddalonego od swojego miejsca zamieszkania o kilkaset kilometrów. Sam przejazd z punktu A do punktu B, to wydatek rzędu kilkuset złotych na paliwo, do czego trzeba doliczyć kilkadziesiąt złotych na opłaty autostradowe. Osoba ta dojeżdżając na miejsce musi znaleźć parking, ponieść z jego tytułu ewentualne opłaty i… martwić się o bezpieczeństwo własnego pojazdu.

Taka sama osoba może skorzystać z wynajmu samochodu. Wtedy poniesie ona znacznie mniejsze koszty przejazdu (pociąg lub autokar są tańsze), nie poniesie kosztów opłat autostradowych i… odbierze w wybranej lokalizacji swój wynajęty samochód na zaledwie kilka dni, a nie na cały pobyt.

Koniec z ubezpieczeniem i naprawą!

Same oszczędności towarzyszące wyborowi tego modelu to nie jedyne korzyści. Klient decydujący się na wynajem samochodów nie musi pamiętać o opłacie ubezpieczenia, badaniach technicznych, ani też o ponoszeniu bieżących wydatków na naprawę auta, bądź jego serwis. W ramach wynajmu, koszty te ponosi wyłącznie właściciel samochodu, a nie osoba, która go wynajmuje. Nie trzeba się obawiać, że posiadany samochód nagle zrujnuje wszystkie oszczędności. Jednym słowem – jest taniej i wygodniej.

Który samochód wybrać?

Teraz inny przykład. Załóżmy, że na analogiczne wakacje wybierze się trzy, bądź czteroosobowa rodzina. Załadowanie do samochodu wszystkich niezbędnych bagaży (zwłaszcza, jeśli w rodzinie są małe dzieci) graniczy z cudem. W praktyce wiąże się to z koniecznością zakupu pojazdu wyższego segmentu, np., minivana. Oznacza to, że koszty z tytułu bardziej rozbudowanego pojazdu, ponosi się tylko ze względu na kilka godzin jazdy tam i z powrotem. Wynajęcie auta na miejscu nie wymaga przewozu dużej ilości bagażu. Klient oszczędza więc potrójnie – na paliwie, opłatach drogowych i posiadaniu mniejszego samochodu.

Interfleet – czyli jak wynająć auto tanio i bezpiecznie?

Jedną z firm prowadzących wynajem samochodów warszawa, jest Interfleet. Atuty jej oferty, to przede wszystkim:

– Brak opłat z tytułu ubezpieczenia i serwisu.
– Ogromna liczba punktów, w których można odebrać i zdać auto.
– Niewielkie koszty wynajmu.
– Możliwość skorzystania z szeregu promocji i rabatów.
– Przejrzyste warunki umowy najmu.
– Duża liczba samochodów do wyboru (auta dla firm, Klientów indywidualnych, różne segmenty itd.).

Po co zatem ponosić duże koszty, skoro można skorzystać z korzystniejszego, wygodniejszego i bezpieczniejszego wynajmu?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *