Pomoc drogowa na Śląsku – zawsze tam, gdzie Ty

Wypadki chodzą po ludziach i każdy, kto miał chociaż raz do czynienia z koniecznością wyjechania na polskie ulice, zdaje sobie sprawę, że jezdnia nie jest szczególnie bezpiecznym miejscem. Bywa więc i tak, że dochodzi do stłuczki. W okolicach Katowic likwidacja szkód nie jest przesadnie trudnym zagadnieniem, bo Śląsk jest dobrze połączony siecią dróg.

Pomoc drogowa może pojawić się w każdej chwili, niezależnie, czy jesteśmy w samych Katowicach, czy nasza droga wypada na Tychy, czy gdziekolwiek indziej. Reszta jest kwestią tego, czy mamy odpowiednie ubezpieczenie (autocasco jest chyba najlepsze, aczkolwiek nie wszyscy mają dość pieniędzy). Centrum Likwidacji Szkód w Tychach pozwoli naszemu samochodowi wrócić do stanu używalności w relatywnie krótkim czasie. Jeśli interesuje nas likwidacja szkód w naszym samochodzie, koniecznie odwiedźmy Tychy na Śląsku, bowiem w tej okolicy znaleźć możemy najlepszych specjalistów.

Potrzebuję pomocy drogowej na Śląsku!

Dość często zdarza się też, że zostajemy na środku pola bez możliwości uzyskania pomocy. Niekoniecznie musimy mieć do czynienia z wypadkiem. Wyciekający płyn hamulcowy, koniec benzyny, poważnie uszkodzona opona… wszystko są to przypadki, w których ludzie chwytają za telefon i starają się dodzwonić na pomoc drogową. Katowice oferują nie tylko możliwość przyjechania i uratowania nad od drogowych tarapatów. Umożliwiają także holowanie uszkodzonego auta prosto do warsztatu.

Holowanie przyda nam się także wtedy, kiedy z jakichś powodów nie możemy dostarczyć samochodu do naszego domu. Kupujemy auto, dla przykładu, w Niemczech i chcemy, by dotarło do Katowic lub Tychów. W tym momencie przyda nam się pomoc drogowa. Oczywiście taka przyjemność trochę kosztuje, ale na pewno mniej niż spotkanie z policją i odpowiadanie na pytania, dlaczego jedziemy niezarejestrowanym samochodem. Laweta zawiezie nam upragnione auto do miejsca przeznaczenia, niezależnie, czy będą to Katowice, Tychy czy też Gliwice. Wszystko jest kwestią przedyskutowania odległości z prowadzącymi. Po pomoc drogową możemy zadzwonić w każdej chwili i z każdego miejsca na Śląsku.

Jedź bezpiecznie!

Podsumowując, musimy zawsze brać pod uwagę czynnik ludzki na jezdni. Z tego też powodu warto trzymać ze sobą wizytówkę dobrej firmy, która pomoże nam w likwidacji szkód, a także zaoferuje pomoc drogową na Śląsku w momencie, gdy będzie nam potrzebna laweta. Dobry kierowca to kierowca przygotowany na każdy zwrot akcji na jezdni. Pamiętajmy o tym, że nawet najnowszy samochód nie uchroni nas przed usterką.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *