Pomysły na ciekawy prezent świąteczny dla zapalonego kierowcy!

Nie trzeba być rajdowcem wyścigowym, aby cieszyć się swoim samochodem. Tutaj dzielimy się wybranymi spośród najlepszych pomysłów na świąteczne prezenty dla zapalonego kierowcy.

Jeśli ktoś posiada samochód i lubi nim jeździć – to sprawia, że kupowanie prezentów świątecznych dla niego jest bardzo łatwe. Tym bardziej, ze tacy zapaleni kierowcy spędzają dużo czasu przeglądając Internet, patrząc na rzeczy, na które nie mogą sobie pozwolić lub czują się zbyt winni, ponieważ ich hobby jest z definicji drogie i trzeba w nim przeznaczać pieniądze na różne inne wydatki czy bardziej palące kwestie, takie jak opłacanie rachunku za paliwo, kupowanie nowych opon lub zabieranie bliskich na kolację jako przeprosiny za spędzanie każdego wieczoru w garażu…

Oznacza to, że przy wyborze świątecznych prezentów dla moto-maniaka powinno być łatwo, czyż nie?

Najpopularniejsze pomysły na drobiazgi świąteczne:

Poniżej jeszcze kilka innych, nie mniej ciekawych – choć na pewno nieco droższych prezentów.

Kamerka samochodowa

Jeśli ten zapalony kierowca to twoja druga połowa i była szczególnie grzezna w tym roku, to możesz zastanowić się nad uzyskaniem tego, co może nieco nadszarpnąć budżet, ale na pewno bardzo, bardzo ucieszy: kamera samochodowa.

Najlepiej postaw na coś naprawdę solidnego – taką kamerkę samochodową, która oferuje nie tylko pełne nagranie 4K, ale też niesamowitą wydajność przy słabym oświetleniu i widzenie szerokokątne, jak również możliwość zdalnego podglądu dzięki usłudze w aplikacji. Jest to wspaniała funkcja, która nie tylko pozwala zobaczyć, co kamera widzi w czasie rzeczywistym, ale także umożliwia udostępnianie materiału filmowego policji i firmie ubezpieczeniowej, jeśli będzie taka potrzeba.

T-shirty samochodowe

Nigdy zapalony kierowca nie możesz mieć zbyt wielu t-shirtów, a dzisiejszy rynek online ma ich miliony do wyboru. Jeśli ten kierowca jest zrzędliwym staruszkiem, może lepszym wyborem będzie koszula z długimi rękawami i cytatem nawiązującym do jego pasji? Na pewno będzie nosić ją z dumą!

Ten kierowca ma kabrioleta?

Gdy minie zima i będzie piękna pogoda – dobry kapelusz może oznaczać że z prowadzenia kabrioletu nie trzeba będzie rezygnować nawet w tą gorszą. Najlepiej postawić na te wysokiej jakości z owczej skóry – ale w przystępnych cenach. Możesz wybierać pomiędzy wielką plejadą różnorodnych kolorów – kto wie, może nawet znajdziesz w barwie podobnej do tej karoserii? Ale jeśli martwisz się o to, że Twojemu kierowcy mimo wszystko może być jeszcze trochę chłodnawo – to naprawdę potrzebujesz dorzucić do świątecznego zestawu jeszcze jedwabny szalik.

Oczywiście pomysłów jest dużo więcej – ale prawdopodobieństwo, że skończysz na wspomnianej wyżej haftowanej poduszce ręcznie zdobionej motoryzacyjnym motywem jest chyba największe – bowiem przecież każdy zapalony kierowca musi w którymś momencie się porządnie wyspać, a z taką poduszką na pewno się mu to uda.

Jeden komentarz dla wpisu “Pomysły na ciekawy prezent świąteczny dla zapalonego kierowcy!”

  1. Poszukuję jakichś fajnych prezentów reklamowych dla klientów. Trochę już się chyba opatrzyły takie gadżety, jak długopisy, smycze czy breloczki, ludzie mają tego naprawdę sporo. Na http://pendrivy-reklamowe.com znalazłem fajną ofertę pendrive’ów reklamowych. Myślę, że to może być fajne połączenie nośnika reklamowego i gadżetu, z którego ludzie korzystają na co dzień. Czy ktoś z Was korzystał już z pendrive’ów jako nośników reklamowych?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *