Producent łodzi Marim, to całkiem nowy wymiar żeglugi

Produkcja łodzi na Polskim rynku rozwija się w zawrotnym tempie i coraz więcej osób pragnie spędzać swój wolny czas wypoczywając nad wodą. Zapotrzebowanie na zakup jachtu czy łodzi z roku na rok staje się coraz większe, jednak taka inwestycja wymaga odpowiedniego rozeznania. Dlaczego warto kupić łódź i gdzie jej szukać?

Dlaczego warto się zdecydować na zakup łodzi?

To pytanie zadaje sobie każda osoba planująca spróbować czegoś nowego. Decydując się na zakup swojej pierwszej łodzi, należy przede wszystkim zastanowić się nad jej zastosowaniem i obecne plany wypoczynku nie przerodzą się w późniejszym czasie w konkretne zadania. Na rynku jest dostępnych wiele modeli łodzi rekreacyjnych jednak tego typu zakup jest tak samo ważny, jak zakup nowego samochodu. Przede wszystkim zakup łodzi pozwala na doświadczenie wielu nowych przygód i rozrywek na wodzie. Można spróbować swoich sił w żegludze i nauczyć się panować nad takim obiektem. Można także wykorzystać łódź do nurkowania, gdy chcemy od razu znaleźć się na odpowiedniej głębokości lub do wypłynięcia na wędkowanie czy do ogólnego relaksu w trakcie spokojnego rejsu. Zakup łodzi to doskonałe rozwiązanie dla osób chcących uciec od codziennego zgiełku, obecności tłumów na plażach i natłoku pracy. Tego typu łodzie posiada w swojej ofercie firma Marim – Polski producent łodzi aluminiowych i łodzi z laminatu. Na ich stronie internetowej marim.com.pl, znajdziemy oferty kupna i możliwość zamówienia zarówno ekskluzywnych jachtów Marim, łódek sportowych i spacerowych, jak i specjalistycznych łodzi przeznaczonych dla służb mundurowych. Łodzie Marim to wysoka jakość połączona z profesjonalnym dopracowaniem każdego projektu. Posiadając łódź możemy się na chwile odciąć od wszystkiego co otacza nas na co dzień i podążać swoim kawałkiem przestrzeni w dowolne miejsce.

Na jakie łodzie warto zwrócić uwagę?

Niezależnie od tego, jak chcemy wykorzystać łódź, musimy dokładnie sprawdzić jej funkcje, z czego jest wykonana i czy sprosta wszystkim naszym wymaganiom.

Łodzie aluminiowe oraz łodzie z laminatu firmy Marim, to najwyższa jakość materiałów połączona z ręcznie wykonywaną konstrukcją, które razem tworzą doskonały obiekt do wodnej żeglugi.

Producent łodzi Marim oferuje różnego rodzaju łodzie rekreacyjne oraz specjalistyczne, które znajdują swoje zastosowanie zarówno w żeglarstwie, wędkarstwie, do uprawiania sportów wodnych oraz patrolowania wybrzeży przez służby porządkowe. Łodzie Marim można obserwować także w ratownictwie wodnym, jak również w posłudze sztabów kryzysowych. Dzięki zastosowaniu silników zaburtowych o napędzie śrubowym lub strugowym typu Jet, łodzie Marims mogą zarówno posłużyć do spokojnych rejsów jak i wykazywać niesamowite osiągi prędkości. Silnik zaburtowy oferowany przez producenta charakteryzuje się niskim poziomem hałasu oraz niewielkim zużyciem paliwa, co pozwala na dłuższe rozkoszowanie się żeglugą nie musząc co chwile przybijać do brzegu w celu uzupełnienia baku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *