Program, który sprawdzi się w warsztacie i sklepie

Zapracowany przedsiębiorca posiadający własny warsztat samochodowy bądź sklep z częściami potrzebuje dobrego narzędzia, które uprości mu codzienną pracę. Warto w tym celu przetestować całkowicie za darmo program, który pomoże wystawić potrzebne dokumenty w kilka minut. Sprawdziliśmy dobrze znany program Faktura Small Business Handel od MEGA-TECH.

Łatwość i przejrzystość funkcji gwarancją prostego fakturowania

Mając na uwadze użyteczność, program do wystawiania faktur powinien być tak skonstruowany, aby z łatwością mógł posługiwać się nim początkujący użytkownik, który chce przygotować dokumenty w kilka minut. Program Faktura Small Business Handel to narzędzie, które posiada funkcje upraszczające fakturowanie. Dzięki intuicyjnie rozmieszonym przyciskom program jest niezwykle prosty w obsłudze. Przedsiębiorca bez trudu odnajdzie moduł fakturowy i wystawi taki dokument jak: faktura VAT, faktura bez VAT, faktura proforma, faktura korekta, uproszczona, zaliczkowa, końcowa, WDT, VAT marża, eksportowa, wewnętrzna, ZŁOM, paragon fiskalny i wiele więcej.

Wysyłka e-mailem, eksport do programów księgowych

Dokumenty, które zostaną wystawione w programie Faktura Small Business Handel można szybko wysłać do kontrahentów e-mailem, czy eksportować do znanych programów księgowych typu: Comarch Optima, Subiekt, Wapro, RAMZES, Symfonia 2.0 Finanse i Księgowość, Buchalter, RaksSQL, SZ@ARK KE PRO czy Enova365.

Funkcje automatyczne

Do automatycznych opcji, które oszczędzą z pewnością czas na przygotowaniu dokumentów zaliczyć można chociażby:

  • pobieranie danych kontrahentów z CEIDG, gdy znany jest numer NIP firmy,
  • wystawianie faktur z obcych walutach: EUR, GBP, USD i PLN,
  • wydruk faktur w obcych językach: standardowo polski oraz angielski, niemiecki czy rosyjski.

Magazyn w wstawianiu faktur

Posiadając sklepczy warsztat warto mieć program, który odpowiada za wystawianie faktur, ale i również będzie umożliwiał zarządzania magazynem. Takim programem z pewnością jest Faktura Small Business Handel. Program pozwala na bieżąco wprowadzać faktury zakupowe, przyjmować towary na magazyn, przeprowadzać inwentaryzację, przygotować dokumenty magazynowe: PW, PZ, WZ, MM i RW czy stworzyć dla klientów oferty, zamówienia i cenniki. Przydatną opcją jest także możliwość przygotowania kartoteki towarów czy klientów oraz kompletacji towarów.

Program do fakturowania Faktura Small Business Handel to dobra propozycja dla firm, które chcą szybko i prosto fakturować. Oprogramowanie jest na bieżąco aktualizowane o zachodzące zmiany prawne, np. umożliwia przygotowanie pliku JPK. To uznane przez przedsiębiorców narzędzie do codziennej pracy z dokumentami.

 

Jeden komentarz dla wpisu “Program, który sprawdzi się w warsztacie i sklepie”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *