Prowadzisz firmę motoryzacyjną? Poznaj Faktura Small Business

5

Każdy, kto prowadzi firmę wie, jak bardzo dużo energii trzeba nieraz poświęcać wystawianiu faktur. Wypisywanie ciągle tych samych danych zabiera czas pracownikom, a dodatkowo nietrudno w takiej sytuacji o błąd. Dlatego lepiej postawić na nowoczesny i praktyczny program do wystawiania faktury. Programy Faktura Small Biznes firmy Mega-tech.com.pl usprawnią cały proces wystawiania faktur i zaoszczędzi firmie dużo czasu i pieniędzy. 

Jak działają więc te programy?

Zacznijmy do tego, że nie musimy już spisywać danych naszych kontrahentów. Program pobierze dane z bazy Głównego Urzędu Statystycznego, gdy tylko w odpowiednie pole wpiszemy NIP klienta oraz token weryfikujący. Dzięki temu mamy pewność, że nigdy się nie pomylimy. Kolejną zaletą jest możliwość dostosowania programu do własnych preferencji – możemy sami zdecydować jakie kolumny i w jakiej kolejności chcemy widzieć w interfejsie. Możemy też wczytać logo i pieczątkę swojej firmy.

Kolejnym ułatwieniem jest możliwości oznaczania danych za pomocą znaczników lub kolorów. Przy dużej ilości danych to może być naprawdę duże udogodnienie. Niezwykle proste jest też wysyłanie dokumentów do naszych klientów. Po wystawieniu w faktury, oferty czy zamówienia, taki dokument szybko dotrze na skrzynkę e-mail klienta. Nie musimy zatem tracić czasu na zapisywanie dokumentów i potem na ich dołączanie do wiadomości.

Możliwość wyboru różnych walut

W programach możemy nie tylko wystawiać faktury w polskiej walucie. Możemy łatwo zmienić na inną, a dzięki funkcji pobierania kursu walut z tabeli NBP, będzie to jeszcze prostsze i wygodniejsze.

Akcesoria do drukarek - sklepA co jeśli wystawiamy co jakiś czas takie same faktury? Na to programy www.mega-tech.com.pl też mają rozwiązanie, które pomoże nam oszczędzić czas. Dzięki modułowi faktur cyklicznych możemy ustalić, co jaki okres mają być wystawiane faktury, np. co miesiąc czy co kwartał. Do programu można też podłączyć czytnik kodów kreskowych, tak by sczytywać kod towaru i automatycznie dodawał pozycję do paragonu czy faktury. Programy w razie potrzeby współpracują też z drukarkami fiskalnymi firm, takich jak PosNET, Innova czy Elzab. W programach Mega-techu mamy też łatwy dostęp do różnorodnych rodzaju statystyki i analiz. Dzięki temu można na bieżąco sprawdzać i analizować sprzedaż i obroty w naszej firmie.

Mega-tech oferuje program do wystawiania faktur w trzech wersjach. Są to:

  • Faktura Small Business
  • Faktura Small Business HANDEL
  • Faktura RR Small Business

Wersje te nieznacznie różnią się od siebie tak, by jak najlepiej pasowały do wykonywanej działalności. Ta ostatnia wersja przeznaczona jest na przykład dla firm kupujących od rolników ryczałtowych. Podstawowa wersja programu kosztuje 200 zł na 12 miesięcy. Potem można ją przedłużyć za 100 zł na kolejny rok. Wszystkie programy są bardzo proste w obsłudze i zaprojektowane tak, by poradził sobie z nią każdy użytkownik komputera. Jeśli chcą Państwo się przekonać, jak dokładnie działa ten program, można pobrać wersję demo i samemu spróbować! Warto jednak zminimalizować czas, któremu poświęca się na faktury, a zamiast tego jeszcze bardziej skoncentrować się na rozwijaniu swojego biznesu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *