Prowadzisz sklep motoryzacyjny? Kilka pomysłów jak wynagrodzić najlepszych partnerów

Każdy przedsiębiorca powinien dbać o dobre relacje ze swoimi wszystkimi partnerami biznesowymi, szczególnie o tych, którzy zapewniają najwyższe dochody dla firmy. W jaki sposób można wynagrodzić ich ciężką pracę i zaangażowanie w sukces firmy? Działanie w strefie motoryzacyjnej daje całkiem spore możliwości. Jakie? Poniżej przedstawiamy kilka pomysłów!

Zniżki na części zamienne i akcesoria samochodowe

Najlepsi partnerzy biznesowi sklepu motoryzacyjnego powinni mieć stałe zniżki na dostępny asortyment, zaczynając od części zamiennych do samochodów, po wszelkiego typu akcesoria. Wysokość zniżki można dostosować do zysków, jakie zapewni partner sklepu. Oczywiście im one będą wyższe, tym partner może liczyć na szerszy wybór asortymentu.

Gratyfikacja finansowa

Kolejną świetną propozycją mogą okazać się gratyfikacje finansowe. Partnerzy, którzy otrzymają większy procent od obrotu nie tylko docenią gest, ale również dołożą starań, by zyski te jeszcze bardziej rosły. To też pewien sposób motywacji, który przełoży się na jeszcze lepsze efekty ze współpracy.

Organizacja imprezy firmowej

Aby docenić wkład i zaangażowanie partnerów warto też pomyśleć o organizacji imprezy firmowej. Oczywiście nie powinno na niej zabraknąć najważniejszych gości, czyli partnerów, którzy zapewnili najlepsze dochody dla sklepu motoryzacyjnego. Ta impreza powinna być dedykowana przede wszystkim im, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by wzięli w niej udział pozostali pracownicy, którzy również dokładają starań, by sklep funkcjonował jak najlepiej. Aby tego typu przedsięwzięcie przeszło do historii, warto zorganizować imprezę z motywem przewodnim, która zapewni wszystkim uczestnikom nietuzinkowe doznania i fantastyczną zabawę.

Pobyt w hotelu z dostępem do strefy Wellnes&SPA

hotel jastrzębia góraJeśli któryś z partnerów w szczególny sposób przyłożył się do sukcesu sklepu i sprawił, że zyski wzrosły kilkukrotnie, to warto pomyśleć o innych, bardziej luksusowych nagrodach. W tym wypadku można pokusić się o wykupienie pobytu w hotelu z dostępem do strefy Wellnes & SPA. Na terenie całego kraju działa wiele bardzo dobrych hoteli, które mogą zapewnić partnerom wspaniały pobyt. Jednak pamiętajmy, że to ma być nagroda dla najlepszych partnerów, więc w tym wypadku warto postawić na hotel z SPA Zakopane. W szczególności zachęcamy do zapoznania się z ofertą Gold Hotelu, który zlokalizowany jest w urokliwym i spokojnym miejscu, ale w niedalekiej odległości od centrum. Tutaj o każdej porze roku jest pięknie i nie brakuje atrakcji – kiedy jest śnieg można poszaleć na stokach narciarskich, a kiedy słoneczko przygrzewa udać się na wędrówkę doliną i podziwiać zapierające dech w piersiach widoki. Oczywiście w Gold Hotelu partnerzy będą mieli też czas na relaks i chwilę odprężenia we wspomnianej strefie Wellnes &SPA, więc pobyt tutaj to czysta przyjemność dla duszy oraz ciała. Do swojej dyspozycji będą mieli nie tylko saunę, ale również groty solne oraz wykwalifikowanych masażystów, którzy zajmą się nimi, jak najlepiej potrafią.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *