Pudełka plexi – nie tylko do garażu!

Jeśli chodzi o magazynowanie różnych produktów w garażu. nie może być prostszego rozwiązania niż zwykłe pudełko plexi (akrylowe). Jednocześnie ten prosty przedmiot może być wykorzystywany na wiele różnych sposobów, jeśli chodzi o marketing w punktach sprzedaży – o wiele więcej, niż można by pomyśleć na pierwszy rzut oka.

W tym celu zebraliśmy kilka najpopularniejszych zastosowań marketingu w punktach sprzedaży pudełek akrylowych, o których wielu nawet nie pomyślało!

Kosz na różności reklamowe

Tutaj nie ma żadnych wątpliwości. Użyj małego akrylowego pudełka jako prostego pojemnika na blacie, idealnego do umieszczenia na takie rzeczy, jak:

  • breloczki,
  • gumki do ołówków,
  • pamiątki,
  • cokolwiek innego.

Kluczem tutaj jest to, że pudełko używane w ten sposób jest wystarczająco proste i uniwersalne, aby pomieścić wszystko, co pasuje, co pozwala zmaksymalizować przestrzeń przeciwną. Ponadto przezroczyste akrylowe pudełka pozwalają bez problemu zobaczyć, co jest w pudełku, dzięki czemu klienci mogą szybko sprawdzić, czy chcą czegoś ze środka.

Stojak wystawowy

Wszyscy wiedzą, że możesz użyć akrylowego pudełka do przechowywania niewielkich zakupów w punkcie sprzedaży, ale to nie znaczy, że musisz go użyć do tego celu. Pozyskanie pustego pudełka i umieszczenie go otwartą stroną w dół na blacie tworzy natychmiastową platformę, za pomocą której można wyświetlić pojedynczy przedmiot na podniesionej powierzchni. Jako dodatkowy bonus warto podkreślić to, że jeśli masz pudełka akrylowe o różnych rozmiarach, możesz stworzyć efekt wielopoziomowy, prezentując kilka różnych przedmiotów, jeśli chcesz przekazać trochę więcej ze swojej oferty. Bogaty wybór plastikowych pudełek/boxów znajdziesz tutaj: https://plastiks.sk/category/plexi-boxy/

Przechowywanie artykułów spożywczych

Jedną z największych zalet akrylu jest to, że nie zawiera BPA, tego potencjalnie toksycznego materiału, który wypłukuje się z pojemników wykonanych z poliwęglanu i innych tworzyw sztucznych. To sprawia, że ​​akryl idealnie nadaje się do przechowywania artykułów spożywczych w sposób czysty i bezpieczny. Używanie akrylowych pudełek do przechowywania paczkowanych artykułów spożywczych na blacie to świetny sposób dla restauracji, delikatesów, piekarni i sklepów wielobranżowych na przetrzymywanie świeżej żywności.

Utrzymywanie wszystkiego w sposób zorganizowany

To, że masz kilka akrylowych pudełek na blacie, nie oznacza, że ​​muszą być po stronie klienta. Używanie pojemników i skrzynek po stronie kasjera jako magazynu często używanych przedmiotów jest idealne do utrzymywania porządku i starania się, aby zminimalizować te małe problemy głowy, z jakimi borykają się pracownicy sklepu na co dzień. Długopisy, ołówki, wizytówki, zszywacze, dziurkacze, spinacze do papieru, gumki – cokolwiek masz – znajdzie się na to plexi pudełko. Chociaż nie jest to bezpośrednia korzyść w kontekście marketingu, klienci, którzy widzą czyste, uporządkowane miejsce pracy, częściej wracają, prawda?

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *