Radiofrekwencja mikroigłowa – zabieg medycyny estetycznej

Borykasz się z uporczywymi bliznami potrądzikowymi? Prawdopodobnie słyszałeś, że złuszczanie chemiczne i lasery są twoim najlepszym przyjacielem. Chociaż dotyczy to niektórych osób, jeśli masz ciemniejszą karnację, poleganie na tych metodach może wyrządzić więcej szkody niż pożytku. Właśnie dlatego mikronakłuwanie falami radiowymi jest obecnie tak popularnym zabiegiem. Łącząc dwie sprawdzone metody, jeden zabieg jest w stanie zaradzić wielu oznakom uszkodzenia cery bez powodowania więcej w tym procesie. Zaintrygowany? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się wszystkiego o mikronakłuwaniu.

Co to jest mikroigłowanie o częstotliwości radiowej?

Rozbijmy to, dobrze? Mikronakłuwanie to użycie maleńkich, maleńkich igieł do tworzenia mikroagresji w skórze, które przyspieszają gojenie się ran, podczas gdy częstotliwość radiowa to rodzaj energii o wysokiej intensywności, która jest w stanie przeniknąć przez skórę, aby poprawić cerę. Kiedy te dwa elementy są połączone, przychodzi radiofrekwencja mikroigłowa we Wrocławiu – czyli zabieg kosmetyczny, który wykorzystuje specjalnie izolowane igły, które dostarczają energię o wysokiej częstotliwości radiowej do docelowej tkanki, gdy igły przebiją się przez skór. To stymuluje produkcję kolagenu i elastyczności, aby wzmocnić nową, zdrową tkankę w skórze, ostatecznie działając na rzecz przywrócenia cerze jej nieskazitelnego wyglądu sprzed blizn. Zdaniem wielu ekspertów jest to jeden z najskuteczniejszych zabiegów przeciwstarzeniowych i leczących blizny na twarzy lub ciele.

Aby dodatkowo zilustrować procedurę kosmetyczną, mikronakłuwanie emituje ciepło na z góry określonych głębokościach w zależności od głębokości blizn i/lub uszkodzeń. Dzięki temu procesowi zarówno mikronakłuwanie jest w stanie synergicznie zbliżyć się do usuwania blizn i odnowy skóry. A ponieważ ciepło dociera do głębszych warstw skóry, nie ingeruje w melanocyty w naskórku, co oznacza, że ​​nie prowadzi do przebarwień w ciemniejszych odcieniach skóry.

Korzyści z mikroigłowania o częstotliwości radiowej są rozliczne:

• Poprawia blizny potrądzikowe lub operacyjne (na twarzy i ciele)
• Redukuje drobne linie i zmarszczki
• Zmniejsza widoczność przebarwień
• Redukuje widoczność rozstępów
• Pomaga przy matowym lub nierównym odcieniu lub fakturze skóry
• Zmniejsza rozszerzone pory
• Pomaga przy luźnej skórze (twarz i ciało)
• Redukuje cellulit
• Ujędrnia skórę górnej powieki
• Wygładza zmarszczki na skórze górnej wargi

Chodzi o to, że każdy może skorzystać z mikronakłuwania. Pacjenci w każdym wieku mogą skorzystać z mikroigłowania – i nie dotyczy to tylko osób z uporczywymi bliznami potrądzikowymi. To może również pomóc w przypadku drobnych linii i zmarszczek, a także nierówności tekstury. Pomoże Ci uzyskać piękną, promienną, zdrową skórę – a co najważniejsze zabieg zapobiega starzeniu się.

Jak przygotować się do zabiegu mikroigłowania falami radiowymi?

Przed wykonaniem zabiegu mikroigłowania, będziesz musiał porozmawiać ze swoim dermatologiem lub estetykiem na temat wcześniejszych zabiegów kosmetycznych, a także całej historii skóry.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *