Rozglądasz się za ramką na tablicę rejestracyjną? Zanurzmy się w temat!

Coraz więcej sklepów daje możliwość zaprojektowania własnych spersonalizowanych ramek tablic rejestracyjnych i niestandardowych tablic rejestracyjnych – co jest atrakcyjne dla dealera i każdego właściciela samochodu. Czy Twoja firma lub salon samochodowy chcą wyświetlać reklamy wszędzie? Jeśli tak, nie ma lepszego sposobu, aby to zrobić, niż sprawić, by każdy zadowolony klient opuścił Twój parking z promocyjną ramką na tablicę rejestracyjną z nadrukiem Twojego logo przymocowanym do jego pojazdu.

Taką opcję da Ci porządny sklep z ramkami do rejestracji. Można powiedzieć, że jest to miejsce, w którym poczta pantoflowa spotyka się ze światem oka:

  • silne, ciche poparcie dla Twojej firmy,

  • tworzenie świadomości,

  • budowanie bazy klientów.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej na temat ramek do tablic rejestracyjnych w cenach hurtowych, spersonalizowanych ramek na tablice rejestracyjne motocykli i unikalnych spersonalizowanych tablic rejestracyjnych.

Różne rodzaje promocyjnych tablic rejestracyjnych

Dzisiaj znajdziesz wszelkiego rodzaju niestandardowe nadrukowane ramki na tablice rejestracyjne, promocyjne tablice rejestracyjne dla dealerów, spersonalizowane ramki na tablice rejestracyjne motocykli i wiele więcej w różnych kolorach, rozmiarach i stylach. Jeśli Cię to interesuje warto wiedzieć trochę więcej o głównych hurtowych ramkach do tablic rejestracyjnych i tablicach rejestracyjnych z nadrukiem z własnym logo, które znajdziesz podczas skanowania tych różnych ofert.

Dostosowane ramki do tablic rejestracyjnych z pełnym widokiem

Promocyjne ramki na tablice rejestracyjne z pełnym widokiem są jednymi z najpopularniejszych i najbardziej tradycyjnych ramek do auto tagów, które można zobaczyć na drogach i w salonach. Nazywa się je „pełnym widokiem”, ponieważ ramki są wystarczająco grube, aby otoczyć krawędzie tablicy rejestracyjnej, a jednocześnie wystarczająco cienkie, aby praktycznie cała tablica była widoczna.

Spersonalizowane ramki do tablic rejestracyjnych

Jaka jest różnica między ramkami do tablic rejestracyjnych z widokiem pełnoekranowym a ramkami z widokiem narożnym? Główną różnicą jest to, że ramki tablicy rejestracyjnej z widokiem narożnym wystają nieco ze środka dolnej części podstawy, zasłaniając część tablicy rejestracyjnej, jednocześnie pozostawiając spód tablic widoczny w rogach. Takie niestandardowe ramki na tablice rejestracyjne z nadrukowanym logo są bardzo popularnymi artykułami promocyjnymi w salonach samochodowych.

W większości przypadków hurtowe ramki do tablic rejestracyjnych będą miały dwa lub cztery otwory. Jakie są zalety ramek do tablic rejestracyjnych z 4 otworami i jakie są zalety ramek do tablic rejestracyjnych z 2 otworami?

Ramki do tablic rejestracyjnych z 4 otworami zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo dzięki podwójnemu usztywnieniu śrubowemu ramek z dwoma otworami. Ramki do tablic rejestracyjnych z 2 otworami można przymocować szybciej niż ramki z 4 otworami. Dodatkowo – ramki pod tablice rejestracyjne z 2 otworami umożliwiają dolną parę otworów pod tablicę rejestracyjną jako punkty połączenia uchwytów zaczepu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *