Sala konferencyjna w hotelu na 300 osób nad morzem

 

Aby zostać wyróżnionym jako organizator konferencji i przyciągnąć szerokie grono uczestników, warto zorganizować ją nad polskim morzem. Takie wydarzenie biznesowe to więcej niż spotkanie grupy ludzi, ale przede wszystkim doskonała perspektywa do budowania więzi, wymiany wiedzy i doświadczeń, a także pozyskiwania nowych relacji branżowych. To również świetna okazja do wypromowania swojej marki w świecie przedsiębiorców. Mając świadomość rangi, jaką mają konferencje i szkolenia firmowe przygotowaliśmy poniżej opisy 2 wyjątkowych miejsc, przygotowanych na 300 osób nad morzem.

Hotel SPA Faltom ****

Lokalizacja: Grunwaldzka 7
Numer kontaktowy: (58) 785 81 00, (58) 785 82 62

Jeżeli zależy Ci na nowoczesnym ośrodku, doskonale zlokalizowanym, czyli w miejscowości nadmorskiej, perspektywą wypoczynku i rekreacji na terenie obiektu oraz z dużą możliwością wyboru sali konferencyjnej to Hotel SPA Faltom jest idealną propozycją dla Ciebie. Więcej na temat tego i innych obiektów spełniających te kryteria znajdziesz na stronie:  http://www.nadmorzem.salekonferencyjne.pl/. W swojej ofercie hotel posiada aż 12 klimatyzowanych pomieszczeń przeznaczonych dla organizacji imprez biznesowych. Sale konferencyjne i szkoleniowe przygotowane są na przyjęcie od 10 do 800 osób na raz. Istnieje również propozycja przygotowania eventu w innym ośrodku, należącym do Faltom. Dostosowując się do potrzeb klienta może to być kameralna konferencja do 100 osób w nadmorskim pensjonacie z widokiem na Zatokę Pucką lub impreza plenerowa nad stawem w Nowym Dworze Wejherowskim, incentive lub piknik dla grup nawet do 1000 gości.
Hotel SPA Faltom to jeden z największych w Polsce hoteli konferencyjnych. Dodatkowe atrakcje w jakie jest wyposażony to basen ze zjeżdżalniami wodnymi, wodna strefa dla dzieci, łaźnie parową, sauny, jacuzzi, bowling, squasz, bilardy, zajęcia fitness, tenis stołowy i wiele innych perspektyw ogromnego relaksu dla Ciebie i Twoich gości po pracowitym dniu.

Scandic Gdańsk ****

Lokalizacja: Podwale Grodzkie 9
Numer kontaktowy: (58) 300 60 00, (58) 300 60 51

hotel władysławowoScandic Gdańsk to hotel konferencyjny znajdujący się w Gdańsku, niedaleko wybrzeża Morza Bałtyckiego. Aby uatrakcyjnić szkolenia, obiekt ten wychodzi naprzeciw oczekiwaniom nowoczesnych przedsiębiorców. Każda z imprez otrzymuje swojego opiekuna, a wynajmujący salę może liczyć na duże wsparcie profesjonalisty. Pomieszczenia są kolorowe, wyposażone w wygodne meble i przygotowane do prac zespołowych, między innymi gry logiczne, które pomagają przełożonym dostrzec mocne i słabe strony swoich pracowników, ale i pobudzić ich kreatywne myślenie. Na wypadek rozładowania się telefonów, tak potrzebnych w XXI wieku w pracy, każda sala ma stacje ładowania.  Istotne jest, że na terenie Hotelu Scandic można zorganizować imprezę firmową nawet dla 330 osób.
Wielkim atutem jest lokalizacja, ponieważ z łatwością można dotrzeć do celu zarówno własnym autem, jak i pociągiem czy samolotem – obiekt mieści się tylko 30 km od lotniska. Na wyciągnięcie ręki znajduje się przepiękna starówka, która uatrakcyjni pobyt Twoim gościom.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *