Nowy rok, nowy samochód? Atrakcyjny kredyt dla klientów marki Nissan

W obecnych czasach samochód nie jest już żadnym luksusem. To wymóg współczesnej rzeczywistości. Tym trudniej wyobrazić sobie funkcjonowanie chociażby niewielkiego przedsiębiorstwa bez jakiegokolwiek auta, którym można byłoby sprawnie załatwić bieżące sprawy lub podjechać na spotkanie biznesowe.

Gdzie szukać ciekawych ofert?

Jednym z najpopularniejszych rozwiązań wsparcia finansowego dla firm jest leasing. Niewielu jednak zdaje sobie sprawę, że nie jest to jedyna opcja dla przedsiębiorców. Posiadając działalność gospodarczą, można również skorzystać z kredytu i nie musi być on mniej atrakcyjny niż najczęściej wybierane opcje leasingowe. Wystarczy dobrze poszukać, aby znaleźć ciekawe oferty. Jedną z nich jest kredyt standardowy dla firm od Nissan Finance – https://www.nissanfinance.pl/finansowanie/kredyt-na-samochody-nowe-2.

Kredyt na samochody nowe Nissan Finance – ogólna charakterystyka

Kredyt Nissana na nowe samochody skierowany do przedsiębiorstw to świetne rozwiązanie dla wszystkich ceniących sobie elastyczność. To oferta, która umożliwia m.in. dostosowanie miesięcznej raty do budżetu firmy, długości okresu kredytowania, wysokości wkładu własnego (minimalna wartość wynosi 0%) oraz całkowitej kwoty kredytu (pod warunkiem, że stanowi przynajmniej 30% wartości auta).

Na co może jeszcze liczyć klient zainteresowany propozycją Nissan Finance? Przede wszystkim na stałą stopę procentową, możliwość kredytowania dodatkowych elementów (np. ubezpieczenia utraty wartości pojazdu – GAP, ubezpieczenia komunikacyjnego, rozszerzonej gwarancji) oraz minimum zabezpieczeń.

Jeśli ponad wszystko cenimy proste zasady, a włos jeży nam się na głowie, gdy widzimy wszelką „papierologię” i zawiłe zasady uzyskania wsparcia finansowego, to kredyt od Nissan Finance będzie dla nas miłym zaskoczeniem. Szybko, sprawnie, a przede wszystkim niezwykle atrakcyjnie – warto sprawdzić!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *