Samochód z dostawą do domu?

Czy to możliwe, aby stać się posiadaczem nowego samochodu bez wychodzenia z domu? Bezpośrednia dostawa nowego auta pod wybrany adres to fakt – sprawdź szczegóły specjalnej procedury wydawania samochodów w modelu “contactless”!

Nowe auto, dostarczone bezpośrednio do domu prosto od Qarsona.

Jak to możliwe, że w dzisiejszych czasach można stać się posiadaczem nowego samochodu bez wychodzenia z domu?

Qarson, czyli marka oferująca szeroki wybór aut na abonament, dostosowuje swoją ofertę do zmieniających się potrzeb i oczekiwań klientów, stawiając na szybkość, wygodę i bezpieczeństwo. Wymienione wartości są wdrażane nie tylko na poziomie obsługi i doradztwa przy wyborze właściwego modelu, ale również samej formy dostawy wymarzonego auta. Od ponad roku klienci mogą korzystać ze specjalnej procedury wydawania samochodów “contactless”, czyli bezpośredniej dostawy pod wybrany adres z zachowaniem wszelkich procedur sanitarnych.

Zakup auta przez Internet

Przywykliśmy do realizowania usług i zakupu produktów online, początkowo nie wyobrażając sobie, aby przez Internet możliwy był również ostateczny wybór i zakup samochodu. Nasze doświadczenie pokazuje jednak, że podjęcie decyzji o zakupie auta przez Internet, może być równie satysfakcjonujące co podjęcie decyzji podczas wizyty w salonie.

Wyspecjalizowani doradcy Qarsona zapewniają kompleksową obsługę klienta, oferując pełne wsparcie na każdym etapie realizacji zamówienia. Począwszy od dokładnego przeprowadzenia przez cały proces wyboru nowego samochodu, odpowiedzi na pojawiające się pytania, aż po organizację dostawy i dopełnienie wszelkich niezbędnych formalności. Na platformie www.qarson.pl dostępne są modele najpopularniejszych marek, których wybór dodatkowo ułatwiają szczegółowe wizualizacje pojazdów i dokładne opisy charakteryzujących ich parametrów technicznych.

Twoje nowe auto może zostać dostarczone pod wskazany adres w kilku prostych krokach.

Dlaczego warto skorzystać z oferty dostawy do domu?

Klient, który zdecyduje się skorzystać z usługi dostawy pod wskazany adres oszczędza nie tylko czas, ale również pieniądze. Cała logistyka dostawy spoczywa na firmie, która zadba o każdy najmniejszy aspekt dostarczenia samochodu. Nie trzeba zastanawiać się nad procesem odbioru, a stały kontakt z doradcą gwarantuje komfort i pewność usługi. Auto zostanie dowiezione pod wskazany adres, w dogodnych dla klienta godzinach. Wszelkie formalności związane z zakupem auta zostaną dopełnione w momencie odbioru pojazdu. Proces przebiega więc szybko i sprawnie z zachowaniem maksymalnego poziomu bezpieczeństwa.

Skorzystaj już dziś i zyskaj darmową dostawę pod drzwi

Standardowa cena usługi dostawy auta do domu wynosi 300 zł brutto, w przypadku jednorazowej płatności lub 20 zł brutto, doliczane do comiesięcznej, atrakcyjnej opłaty abonamentowej. Aktualnie trwa promocja, dzięki której wybrane przez Ciebie auto zostanie dowiezione na wskazany adres, pod drzwi Twojego domu, za darmo, bez żadnych ukrytych kosztów. Qarson realizuje dostawę pod drzwi na terenie całej Polski. Warunkiem koniecznym do skorzystania z promocji jest sfinalizowanie umowy najmu auta na abonament do 15 lutego 2021. Regulamin promocji znajdziesz na stronie www.qarson.pl.

Sprawdź sam i przekonaj się, że dostawa auta pod dom to bezpieczne, wygodne i szybkie rozwiązanie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *