Samochód elektryczny BMW 225xe Active

Popularność samochodów elektrycznych rośnie z roku na rok, a wraz z nią możliwości wyboru, jaki mają kierowcy. Najwięksi producenci aut w swoich projektach dokładają wszelkich starań, aby auto odpowiadało potrzebom, było komfortowe, wygodne i bezproblemowe w użytkowaniu. Jednym z popularnych samochodów elektrycznych jest BMW 225xe Active.

Marka BMW nie od dziś cieszy się uznaniem i renomą wśród klientów. Praktycznie wszystkie modele niemieckiego producenta mają swoich zagorzałych zwolenników i są kupowane także wtedy, gdy mają po kilka czy kilkanaście lat. Nawet model, który czasy świetności ma już dawno za sobą, bywa o wiele lepszy praktycznie pod każdym względem niż kilkuletnie samochody innych marek. Projektanci marki BMW nieustannie też wypuszczają na rynek nowe modele, zgodne ze zmieniającymi się potrzebami kierowców, a także odpowiadające potrzebom zmieniającego się świata. W dzisiejszych czasach bardzo ważnym aspektem codzienności jest ekologia, a ekologiczne rozwiązania w autach to atut, który często pozwala na podjęcie decyzji o zakupie. Nowy BMW 225xe Active zachwyca zarówno wyglądem, ekologicznymi rozwiązaniami, świetnymi możliwościami technicznymi, jak i możliwością bycia totalnie eko. Auto świetnie sprawdza się zarówno jako samochód do jazdy po mieście, jak i na dłuższych trasach. W tym drugim wypadku warto zaopatrzyć się w dobrej jakości ładowarki do BMW 225 xe, dzięki którym nie trzeba się martwić, że energia w naszym aucie skończy się wtedy, gdy najmniej tego oczekujemy.

Komfort, wygoda i bezpieczeństwo

Auta BMW niemal od zawsze kojarzą się z solidnym wykonaniem, bezpieczeństwem, komfortem podróżowania bez względu na dystans. Nie inaczej jest w przypadku hybrydy BMW 225xe Active. Samochód świetnie trzyma się drogi, jest wyposażony w szereg elektronicznych udogodnień, które zwiększają bezpieczeństwo zarówno kierowcy, jak i innych użytkowników dróg. W modelu BMW 225xe Active elektryczny silnik jest umieszczony z tyłu, przez co nieco zmniejszyła się jego ładowność. Jednak i tak jest ona spora w porównaniu do innych modeli tego typu, ale projektowanych przez inne marki. Kilkanaście kilogramów ładowności mniej to zdecydowanie cena, którą warto zapłacić za możliwość korzystania z nowoczesnych, elektrycznych i ekologicznych rozwiązań.

Zalety BMW 225xe Active

Nowoczesny BMW 225xe Active wyposażony jest w technologię eDrive, dzięki której można przejechać wyłącznie w trybie elektrycznym ponad 40 kilometrów. To sporo w porównaniu do elektrycznych modeli innych marek. Taka opcja to świetne rozwiązanie do bezgłośnej jazdy po mieście. Jest nie tylko cicho, ale też samochód nie emituje żadnych spalin. Możemy więc w pewnym stopniu przyczynić się do lepszej jakości powietrza w miejscu, w którym żyjemy. BMW 225xe Active został tak zaprojektowany, aby optymalnie zarządzać energią, a jednocześnie zapewniać wygodną i komfortową jazdę. W czasie zakupu można skorzystać z opcji personalizacji auta, dobrania konkretnych elementów dodatkowych czy indywidualnego wykończenia. Marka BMW także przy tym modelu nie zawodzi i spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Polecamy:
Samochody na prąd – to jest to!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *